Maléry pana účetního (1980)

Nejlepší italská komedie co sem kdy viděla..... oprava: nejlepší komedie co sem kdy viděla

Fakulta (1998)

Takle sem se dlouho nenasmála nad hororem.Papundeklová příšera kterou zabije propisovačka s crakem.Tři hvězdičky za humorné scénky

Hráč (2002)

Dobré drama s prvky baseballu - to dokážu ocenit

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Kniha je lepší....film má své kouzlo, ale zase je to doslovný přepis knihy, ovšem postrádá to tu napínavost.Možná že kdyby J.K. Rowlingová nad tím nedohlížela mohl by "dopadnout" podobně jako Pán Prstenů

Policajtka (2001)

"Vrať se ke zpívání" prosím-prstíčkem hrabu

Rychle a zběsile (2001)

kde bych sehnala to podsvícení? Jinak místy dost nezáživný film, obvyklé americké vyvrcholení = přátelství, zrada, nenávist a opět přátelství.....nic moc

Hartova válka (2002)

Zajímavé kolik mají němečští oficíři trpělivosti s americkýma vojákama.

Strážce moře (1993) (seriál)

Zpříjemnil mi jinak nudné prázdniny na chatě

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Bezpochyby nejlepší seriál vůbec.Vždycky sem měla ráda Listera, ale teď když ba to koukám znovu (a znovu a znovu) tak musím říct, že Lister by byl slabej odvar nebejt hnidopicha Rimmera (s jedním "r" nazačátku a druhým nakoci a dvě "m" uprostřed). Těšme se na film

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Super....a lehce prostřední díl nemá vlastně v podstatě co nabídnout....první je seznámení s dějem a třetí je ukončení.Druhý je tak něco jako překlenutí mezi prvním a třetím, ale i tak se povedl.