Kobra 11 - Atentát (2010) (epizoda) odpad!

Zločinci podezřelý z vražd a z toho ze zničili půlku zásahovky při útěku,při souboji zničí dětské hřiště.Otázka za 11 kober co uděláme Za A pronásledujeme je se všemi prostředky.Za B se na to vysereme a začneme to hřiště opravovat aby se děti náhodou nerozlobili.Ano B je správně teda aspoň ve světe kobry kde jak koukám už v roce 2010 nedávalo nic smysl.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Vlčák žije něco okolo 10-12 let, tenhle už má skoro dvacet a je jako po generálce.Dojímá mně ta tajemnost epizod a rafinovaných vražd ve Vídeňských reáliích, jako dítě jsem se někdy i bál no dnes mi to připadá směšné.Nemít jako maskota nejchytřejšího psa na světě, tak ten seriál zapadne jako kočičí hlava do chodníku.

Kobra 11 - Konec světa (2009) (epizoda) odpad!

Semír Gerkhan německý bond, Chuck Norris a Steven Seagal v jedné roli.Tenhle díl a následných pár řad bylo šlápnutí vedle v historii tohoto seriálu, jestli policista z dálničního oddělení řeší prvotřídní terorismus pošahané sekty nechci vidět s čím se musí vypořádávat německá tajná služba. Tenhle díl nemůžu v jediném bodě hodnotit kladně, naroubovaný trapný německý humor, který převažuje a necitlivě zasahuje do děje a to hrozby chemického útoku(Ano čtete správně).Buď to měli pojat vážně, ale tenhle eintop jim opravdu konzumovat nebudu.U podobně laděného myslím následujícího pilotního filmu jsem rezignoval a kobru přestal co se týče nových epizod sledovat.

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Kafe sednout k té telce a pustit doktora vyčistit si na chvilku palici pohledem na alpy a auto veterány(Ničím jiným tam snad ani nejezdí).Postavy příjemné, to je kvalita na podobné dojáky kam se sere ordinace v růžové zahradě.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Ze začátku na plný počet, ale od jedné doby se z toho stal zhmotněný německý kýč.Epizody nedávají smysl, nesmyslný námět, akce.Popíšu běžný den na dálnici v okolí Kolína nad Rýnem v podání RTL Den vypadá tak, že "poslední akční hrdina" Simír a ten druhý přicmrdavač(Který umře v průměru co dvě série) za honbou za zloději aut, vyděrači nebo vrahy způsobí řetězovou nehodu neustále v tom jednom a tom samém úseku dálnice a to těch největších šunek co jezdí momentálně v Německu, při které zemře pár civilistů rekrutujících se převážně z řad řidičů cisteren. Simír a ten druhý nikdy není za to popotahován, protože dotyčný nebožtík je ihned nahrazen uprchlíkem díky systému by Mama Merkel(Nutno ověřit) .Simír k tomu taky vždy zničí svoje služební BMW v hodnotě míče, stát se to u nás tak dostane maximálně hopsadlo a né co novou generaci co pár let.Někteří zločinci se rekrutují z řad teroristů,skrytých armád, mašíblů a lidí co nosí po kapsách bazuku, lahký gulomět je štandartom, takže o zábavu a pár výbuchů navíc má postaráno, ale nebojte Simír nikdy není trefen, protože ho nevidí díky výšce přes svodidlo.Pokuď je náhodou trefen buď tu střelu zastaví nějaký talisman a když nějaká kulka přeci jenom najde cíl, stačí aby kolega nebo Andrea zvolali "Simíre, neumírej!", tak turecká zbraň hromadného ničení v tu ránu ožije(Je to něco na způsob Goléma).Dokonce když je nasazena speciální jednotka tak v čele jde Simír s pistolí, borci ze zásahovky a v plné polní se zásadně drží v jeho stínu.Při vyšetřování tohle proběhne vždy nejméně dvakrát.Druhá honička proběhne zásadně ve městě a poslední honička zásadně končí v jednom z tisíců kamenolomu nebo pískoven v okolí Kolína.Stačí aby na jakékoliv křižovatce zahnul doleva. Pokuď je zločinec zastřelen za takové tři série se vrací v plné sílé jenom s jiným jménem, někteří borci už takhle respawnují i čtyřikrát za sebou.Občas se stane že zmrtvýchstání alá Ježíš zažijí i Simírovi parťáci, aby na konci epizody opět umřeli.Běžný rozpočet jednoho vyšetřování je tak rovný rozpočtu celé ČR.A to prosím je obyčejný okrsek dálniční policie, teď si představte jak musí vypadat běžná den speciálních jednotek, tajných agentů či leteckých záchranářů .Jo když způsobíte dvě světové války, tak ta krvežíznivost se přenese na další generace...

Robinsonův ostrov (2017) (pořad) odpad!

Já už myslel že tento typ sračkérských reality show skončil, ale jak je vidět začíná být v televizi silná renesance jenže s čím dál tím blbějším ansámblem.Ta televize asi už pujde u mě do hajzlu kompletně, už se to nehodí ani jako kulisa.

Babí léto (2001)

Brodský mne provázel celé dětství jako ten příjemný hlas z pohádek na kazetě, měl jsem ho na kouzelného dědu jemuž mohl velet maximálně tak můj vlastní děda.Shodou okolností oba skonali ve stejném roce, z toho důvodu beru tento film jako vzpomínku na dobu krátce po roce 2000 v Praze, vzpomínku na fajn dědy ze staré školy kteří neměli nikdy umřít už vůbec né tak jako pan Brodský.Letos oslavím čtvrt století, ale ze stáří mám strach.Není nic horšího než když vám to myslí, ale tělo zrazuje.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Jednu dobu jsem počítačové kriminálky žral, bylo to něco nového v televizi svým pojetím velice lákavé.Později to přešlo v parodii svého žánru, nepamatuju si díl kdyby nenašli sperma .Neexistovat sperma tak se nemají čeho chytit, osobně tomu přezdívám Kriminálka:Spermie.

Pravý rytíř (2016) (TV film) odpad!

Čt1 dostává 150 korun každý měsíc od statisíců domácností, osobně za to bych čekal přinejmenším kvalitu alá pán prstene.Takovou sráčku natočenou aby se neřeklo si na ježíška mohli odpustit.Film po kterém nikdo neštěkne, protože i toho psa ve filmu ubili...

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Korbel Walker se dá nazvat pátou a šestou hvězdou texaského wanted systému, jeho kop s otočkou je fenomén.Při každé kopanci vznikne malý třesk Ale teď vážně seriál je vlastní univerzum, kde nikdy nevíte v jakém DDM či klubu důchodců Walker bude sloužit besídku dneska.Na jakého zaporáka který se vždy uvede vraždou štěňátka či přítele někoho z klanu Rangerů Walker narazí.Ten seriál je prvoplánově násilný, že se divím že Texas ještě nevylidnili.Zločinci zásadně vraždí na počkání a Walker pije jenom kolalokovu limonádu a ani se nemračí, protože by mohl působit špatně.Trivetta vždy utahají na uvařenou nudli a na konci se všichni zasmějí v baru u Cédéčka.Je to typická americká pohádka pro slabomyslné, takže se nedivím že to byl u nás velký hit.Já to pravidelně sledoval okolo deseti let, ale už tenkrát mě ta šablona nebetyčně štvala.Velké plus to mělo, že to děcka vytahovalo ven hrát si na policajty a zločince. Dodejte špatnou kameru, zpomalovačky, soundtrack jehož nudnému pojetí se vyrovná hudební smyčka v Ulici případně Ordinaci.V každém díle je nějaký nesmysl který popírá všechny zákony galaxie.Chuck je prostě drsňák, prý ten největší... A jelikož jsem TřineChuck dávám jednu rangerskou hvězdu!