Predátor 2 (1990)

Džungle mě nudila a Schwarzeneger byl velmi težký protivník který zabíjel pohledem.Dvojka mi sedla jak prdel na hrnec.Ta "not too distant future"(Ač nemáte v nejmenším pocit že jste v budoucnosti, zejména to jde poznat na autech se kterými si nedali čas vyhrát) která se změnila ve válečnou zonu pod dohledem kamer se mi velice zamlouvá, všechny filmy kde se tento prvek objevuje mám svým způsobem rád.Danny Glover u kterého jsem každou chvíli čekal jeho osudovou hlášku "Asi jsem na to starý" je protivník který nemá svaly na mozku jak by jeden čekal, za to umí bojovat jinak.Každopádně spolu s terminátorem je predátor, jaká náhoda že zní podobně, osudový filmový pojem a navždy mě budou provázet.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Já aspoň tuším proč není tento film oblíben, problém je že se u něj občas musí přemýšlet a zanechá jakousi myšlenku což u konkurence je nežádoucí účinek a jelikož je statisticky více blbců tak je tato konkurence v předstihu.Batman s wonder woman v justice league. dokáží že je rozhodující kvalita spolupracovníků a ne kvantita.

Doktor Strange (2016)

Netuším zdali mám štestí na obyčejné marvelovky, nebo jsou takto koncipovány všechny MCU filmy.Na Doctora Strange jsem se těšil, ten nápad tajemna mohl být rozvinut do mezidimenzních rozměrů, ale to by nesměl být film univerza kde se to seká podle jednoho schématu a jako baťa cvičky.Pár scén zejména cestování dimenzemi mi udělalo velkous radost a pak hlavní herec a jeho souboj v astrálním světě.No a plášť levitace u mě trumfnul neviditelný plášť Harryho Pottera. Suma sumárum solidní průměr.

Spiderman (1994) (seriál)

90. léta byla zlatá éra kreslených seriálů.Tento byl spolu s batmanem moje první přičichnutí ke světu komiksů a řekl bych ve velkém stylu.Ty dnešní pokusy jsou opravdu jenom pokusy a nesahají tomu ani po kotník.

Pidilidi (1997)

Přiznám se že tyto mini squatery co rádi kradou věci jsem měl sto chutí zašlápnout, jeden z mála filmů kde fandím té druhé straně a vlastně to není zamýšlené.Podívaná to je ale zajímavá.

Kouzelný klíč (1995)

Můj oblíbený film z dětství, často ho opakovali na ČT1 v sobotu ráno.I jak jsem dospěl a u věcí z dětství to tak bývá, film z televize prostě zmizel.Doufal jsem že taková skříňka existuje co by oživila kupříkladu dinosaury a věčně usměvavé panáčky z lega.Dnes bych to rozšířil o sběratelské figurky, to by teprve byla ta pravá zábava.

Česko Slovensko má talent 6 (2016) (pořad) odpad!

Co vystoupení to "hvězda" jakou svět ještě neviděl, že se divím že Bílé ještě ty oči nevypadly.Stejně to nakonec vyhraje nějaké štěnátko či dementní dítě.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Novodobý hollywoode uč se, tento film je z roku 1991 a raději se na něj podívám klidně stokrát a budu vědět každou větu dopředu, než na ten bezobsahový neosobní CGI bordel nejlépe s nějakým latexovým šaškem co dnes chrlíš v kvantech.A to je prosím film o dvou robotech z budoucnosti, kterou ovládl Goog... vlastně Skynet.

Lída Baarová (2016) odpad!

Renč by dokázal zkazit i Rosamunde Pilcher, už tak zkurvil nebetyčně seriál sanitka tak proč se nevyřádit i zde.Kýčovité(Soulož ta je top).Nechutné nedivím se že tu postavu hraje Mádl v podstatě se jenom podivuju že mu ještě nedali roli nějakého zoofilního pedofila. Jen by mě zajímalo kolik penež zase pustil stát, na historický film se vždy najde nějaká ta koruna z daní i když se jedná o hovadinu na jedno podívání.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Lidé mají divný vkus, série co začínala jako uvěřitelná trilogie o automobilových závodech se po k klesajícím zájmu transformovala na nebetyčnou krávovinu, snad až akční parodii, kde dávají smysl snad jenom titulky.Auto zde už neslouží jako modla, ale jako zbraň s krátkou dobou životností. Že Statham je drsňák to všichni víme, ale zlikvidovat armádu na pomalu jeden zásobník to je umění.Diesel zase umí proletět tři mrakodrapy a sletět ze srázu a nemít ani šrám to neumí ani Semír.Poslední honička mě urážela, protože to byla vykrádačka z oka dravce, jenže v oku dravce byla daleko lépe zpracovaná myšlenka útočícího dronu a nepřišlo mi že se všichni v LA chovají jako sebevražední pitomci když se po se střílí z kulometu a raketami.Na druhou stranu se musí nechat, že si ještě nepamatuji takový odchod herce ze série na základě jeho smrti. Suma sumárum sledovat to navalený bylo by hodnocení větší .