Poznáš muže svých snů (2010)

Zklamání. Průměrné dílko, kde zaujme pouze plejáda skvělých herců (především skvělí manželé Brolin a Naomi Watts, Anthony a sexy Anna Friel) . Navíc vývoj Hopkinsovy linie velmi předvídatelný. 50%

Váleční ptáci (2008) (TV film) odpad!

Špatní herci, SCÉNÁŘ, triky, zkrátka vše! Asi filmové studio zažaluji, že mě připravili o 85 minut mého života!! No, stejně bych je proflákal, tak mají štěstí.

Agora (2009)

50%

Krev zmizelého (2005)

Velice podprůměrné. Co ten film kromě Cibulkové nabídl?

Cesta (2009)

Ačkoliv atmosféra byla tíživá a Viggo je od L.O.T.R.a stále lepší, tak nemohu říct, že jsem byl unesen. 70%

Iron Man 2 (2010)

Zklamání, asi do velké míry dané mou hloupostí - nechtěl jsem hodinu čekat na titulkovanou verzi a šel na dabovanou. I tak některé částky této akční mozaiky oceňuji - Rockwell slizký až do morku kostí, Gwyneth měla lepší přestřelky se šéfem v jedničce, ale i přesto zde byla skvělá. Kupodivu okouzlení z Juniora pominulo (že by se v plechovce okoukal?). Rourke solidní padouch. Filmařsky nepřináší nic nového, chvílemi jsem se v kině ošíval. 50%

Moon (2009)

V recenzi jsem četl, že zjistí, že tam nebude sám. Čekal jsem setkání s "měsíčňany". Pointa byla velmi překvapivá. Celkově nemám příliš co vytknout, pouze v prostředku film ztratil tempo. Sam je ještě lepší herec, než jsem si myslel. Smilíky od Kevina byly super:) 70%