M*A*S*H (1972) (seriál)

Mobile Army Surgical Hospital. Toto je legenda mezi seriály. Vtipné lidské osudy , které jsou nám tak blízké se spoustou nádherných hlášek, nadsázky v situacích mezi životem a smrti, boj proti nesmyslnosti války............Všechny postavy jsou dokonalé ,každý má svou osobitou identitu a prostě toto, mi hodně sedlo !

Dexter (2006) (seriál)

Nedýchám, jen sleduji !!!!

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Tento lehce psychicky nemocný detektiv trpící různými fóbiemi ,který si všímá i těch nepatrných detailů je prostě geniální! Viděla jsem několikrát a ráda uvidím znovu .

Ajťáci (2006) (seriál)

Hltala jsem je jedním dechem. Úžasné hlášky, skvělý britský humor. Postavu Mosse jsem milovala- člověk ,který je přesvědčen ,že se pravidla musí striktně dodržovat,má strach z jakéhokoli přestupku, nedokáže lhát,žije s matkou,která se o něj stará jako o malé dítě což ho činí dost rozpačitým ,nejistým a nešikovným v obyčejných všedních úkonech. Škoda,že to bylo tak krátké.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Taky mám vysněný svůj dům a líbí se mi dívat , jak se to druhým plní, co je všechno možné udělat za sedm dní.Bohužel na druhou stranu, je tento pořad strašně přehnaný. Spousta slz a objímání, přehnaně obrovské domy se super luxusním zařízením, které člověk ani normálně nepotřebuje. Jediný sympaťák pro mě je Paul DiMeo .

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Postrach českých restaurací, úžasně sympatický chlap s pořádně proříznutou pusou a profesionál,který ví o čem mluví!

Prostřeno! (2010) (pořad)

Je to hrozně hloupý pořad a proto mě to asi nutí stále koukat na další díly . Pro mně je úžasné se dívat na některé hloupé, arogantní , namyšlené lidi, kteří mají odvahu ukázat celému národu svou hloupost. Baví mě to, vždy se u toho pobavím na úkor jiných. A miluji vaření, takže jsem našla i pár inspirací do kuchyně.

Únos (2006)

Poučení žádné, ale jako vtip perfektní! Hudba sedne dokonale !!!

Pro ptáčky (2000)

Pixar mě vždy pobaví. Kde na ty nápady chodí !