Gravitace (2013)

Hodně dobrá podívaná. Film má spoustu působivých a propracovaných záběrů a velmi jednoduchý děj. Byla jsem vtažena do děje, aniž bych si všimla, co se děje kolem. Kamera, střih, hudba....... prostě vše je v dokonalé symbióze !

Já, Frankenstein (2014)

Nápad je to skvělý, ale zpracování bylo hodně chudé. Dalo by se to mnohem více rozvinout v ještě vetší trhák . V traileru bylo asi vše dobré z filmu. Ale já tyhle filmy miluju a proto pro mě to byl hezký zážitek. Atmosféra , efekty a neobvyklé záběry byly skvělé. Pro mě spokojenost .

Hotel Transylvánie (2012)

Tuhle pohádku jsem chtěla moc vidět, ale vůbec mě nenadchla. Neslané, nemastné, jedna z hlavních postav Johnny je hodně nesympatická, hlavní zápletka úplně nezajímavá a strašně rychle vyřešená....... A dabing ! Hrůza a děs. Petr rychlý vůbec nepasuje hlavní postavě Draculovi a jeho pokus o zpěv je taky velmi směšný. Vůbec všechny pokusy o vytvoření nějakého songu jsou příšerné. Zklamání !

Croodsovi (2013)

Konečně po dlouhé době nádherná pohádka s úžasným nápadem. Až přechází zrak z toho, jak jsou všechny detaily propracované. Spousta barev, vše dokonale sladěno. Veškeré jízdy, průlety a záběry jsou natolik strhující, až máte pocit, že jste uprostřed děje. Ani chvíli jsem se nenudila, nemusíte nic řešit, jen se bavit. Vřele doporučuji !

A.I. Umělá inteligence (2001)

VŘELE DOPORUČUJI !!!! Nádherné sci-fi,sice trvá něco přes dvě hodiny,ale stojí za to vydržet do konce. Má spoustu mučivých dojemných scén a hraje na city ,ale filmové triky a kulisy jsou dokonalá podívaná. V hlavní roli malý Haley Joel Osment ( Šestý smysl ), podal opravdu strhující bezchybný herecký výkon. Klobouk dolů !

Brain Divided (2013) (studentský film)

Buď sám sebou........co víc dodat !

Mars útočí! (1996)

Tak jsem na to koukla znovu a super. V dětství mně takové filmy strašně děsily, byly to pro mě horory. Dnes jsem na to koukala s úsměvem na tváři a byla jsem opravdu spokojená. Spousta super herců, hezké postavičky marťanů a nenáročný děj. Úžasné grimasy měla Glen Close a zahlédla jsem tam i na pár vteřin v posteli Christinu Applegate. Mě se to opravdu líbilo,pobavila jsem se !

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Tak jsem se dočetla, že Objektiv se poprvé objevil na obrazovce tehdejší Československé televize v neděli 11. 1. 1987 dopoledne. Určitě jsem u toho byla a jsem dodnes. Moc hezký cestovatelský pořad, který má stále co nabízet.

Znamení (2002)

Celým životem nás provázejí různá znamení a našim úkolem je , je vnímat a všímat si jich !!!! Skvělý film, kde vám po celou dobu hezky brnkají na nervy a psychiku a nejde skoro nic vidět. Úžasné mystérium!!!