• Fantasy

Hartova válka (2002)

Zajímavý snímek, zachycující život válečných zajatců v německém zajateckém táboře. Ze začátku, jsem si film celkem dost užíval a zajímalo mě, jaká se ze slibně se tvářícího filmu vyklube zápletka. Dost mě zklamalo, že film je stavěný z velké části pouze na soudním líčení, které je z velké části dost nudné. Ve filmu jsem nenašel nic co, by mě nějak zaujalo, překvapilo, nebo vyvedlo z omylu, že film patří mezi silný průměr. O opaku mě nepřesvědčil, ani hrdinský návrat Willise, který si přišel pro jistou smrt. Ovšem nemůžu říct, že jsem si film neužil, skvělá kamera a hudba mě přesvědčily o tom, dát filmu alespoň 3/5.

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Neskutečně stupidní, naprosto nelogická "komedie", plná trapných, vtipů, kterým, když už se divák zasměje, tak z nutnosti. Viděl jsem asi dva díly a to mi stačilo, NIKDY víc!

Paralelní světy (2012)

Dokonale krásný, vizuálně zpracovaný film, který byl svržen do hlubin průměrných filmů nudným příběhem, kde mě absolutně nic za celý film nezvedlo z křesla a jen jsem znuděně seděl a sledoval suchý příběh bez trochu šťávy. Jsem rád, alespoň za tu vizuální nálož, které se mi v tomto filmu dostalo poměrně dostatek.

Návrat do budoucnosti (1985)

Na tohohle dědu sci-fi, který si říká Návrat do budoucnosti se kdykoliv rád kouknu znova. Je to film, který má neocenitelnou hodnotu. Už jako malý jsem si ho neskutečně oblíbil a na tom se dodnes nic nezměnilo. Christopher Lloyd v roli doktora mě fascinuje dodnes. Jasných 5*, na tom se nic nezmění, ani v budoucnosti. :)

Kapitán Phillips (2013)

Hanks to prostě zahrál skvěle! Je vidět že stařík i na svůj věk stále dokáže utáhnout celý film sám. Bylo úžasné sledovat, jak film postupně gradoval až do velkého finále, kde Tom Hanks bojuje o holý život. Z filmu si odnáším super zážitek a určitě na něj kouknu ještě znova.

Cesta (2009)

Takto silně emoční zážitky jsem si vážně ještě od žádného jiného filmu neodnášel. Film byl tak nabouchaný emocemi, že jsem ho vážně sledoval se zatajeným dechem. Když jsem viděl scénu, kde vlastní otec vysvětluje synovi, jak si správně prohnat kulku hlavou a když se ocitli v ohrožení života, vždy měl otec (Viggo Mortensen) v první řadě namysli, zabít co nejrychlejší cestou svého syna, aby netrpěl, nevěřil jsem vlastním očím. Dokonale jsem se dokázal vcítit do postav a prožíval jsem s nimi celý příběh. Film mě velmi zaujal a zanechal ve mě cosi, co slovy nedokážu popsat, ale ještě dlouho na to budu myslet. Jediné co mi kazí celkový dojem z filmu, byl ten nucený happy end, klidně bych se obešel bez něho a byl bych spokojený, kdyby film končil o 10 minut dříve. Ovšem tento drobný vroubek na jinak dokonalém filmu neovlivní mé hodnocení, které nemůže být jiné než 5/5.

Call of Duty: Find Makarov (2011)

Tajně doufám v plnohodnotný film. 3 minuty je vážně málo, chci film, ne trailer. :P

Call of Duty: Operation Kingfish (2011)

Atmosféra, hudba, efekty, postavy! Všechno na jedničku! Nechal bych si líbit alespoň hodinový film. Velmi mě překvapilo, jak postavy ve filmu jsou autentické s postavami ze hry. Dost jsem se bavil a film si podle mě zaslouží plný počet bodů a další díl. :)

Bez soucitu (2010)

Film mě bavil, když se nad tím zamyslím, tak vlastně ani nevím proč, viděl jsem ho ale už několikrát a stále jsem se bavil. Pohled na plešatého Travoltu je asi prostě k nezaplacení! :D 4/5

Otravný pomeranč (2009) (seriál)

Jako video na netu, dobré, na zkrácení dlouhé chvíle, nebo na zahnání nudy taky. Ale tohle je csfd - filmová databáze. 2/5