Kráska v nesnázích (2006)

Po prvních 90 minutách filmu jsem byl přesvědčen o čtyřech hvězdách , bohužel však toto neučiním díky naprostému sprznění poslední části .

Rodina je základ státu (2011)

Takhle skvělý film si 71% nezaslouží , díky skvělé provázanosti , perfektní režii a gagům s policisty dávám 85%

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Celý film mě celkem nudil , tohle opravdu není můj šálek , byl jsem rozhodnut dát 2* díky skvělému O. Sokolovi a geniálnímu komickému výstupu Vojty Kotka jako šachisty jsem se rozhodl pro 3*

Rychlejší (2010)

Myslel sem si co to bude za blbost , ale první půlka filmu mě celkem nadchla potom to šlo z kopce a konec byl hroznej ...

Gympl (2007)

Dokonalá sonda do hlubin českého streetartu , tu a tam se mihne Pasta Oner a Wich a Supercrooo udělali skvělou hudbu .

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

GO GO POWER RANGERS ! to byly skvělý časy v zatemnělym obýváku ! viva la FOX KIDS :D

Cvoci v akci (2007) (pořad)

Mě to docela baví :D místy lepší než Brainiac

Město bohů (2002)

Absolutně perfektní , na můj vkus je tam , ale hodně černochů a depresivní pocit po shlédnutí budu mít ještě hodně dlouho.

Discopříběh (1987) odpad!

Proč tenhle shit vůbec vzniknul ??

Letec (2004)

Nebylo to zas tak hrozné , ale od filmu jsem čeka víc . Části , kde se mluvilo o strojích nebo se s nimi létalo byly dotažené do dokonalosti , bohužel zbytek filmu už tak dobrý nebyl . Škoda Hercula ...