Nespoutaný Django (2012)

Čekal jsem víc , ale i přesto mě Django nadchl . Ve srovnání s Pancharty Django mírně zaostává . Chyběly mi typické kapitoly , a dlouhé monology v podstatě o ničem . Obrovské salvy si zaslouží výkon Christopha Waltze a zesměšnění KKK . Precizní , perfektní místy nudný - do těchto slov bych schrnul tento velkolepý snímek . *****

Desperado (1995)

Skvělý Buscemi , což je bohužel asi jedinný plus . Film mě jednoduše nedokázal vtáhtout do sebe a ani pobavit . Nejlepší Rodriguezovkou je prostě From Dusk Till Down . 60%

Eurotrip (2004)

Jen jedno slovo .... VANDERSEX :D

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Mrzí mě , že nemohu začít slovem perfektní . Každý seriál má své horší díly , ale Věřte Nevěřte jich má hned několik a k tomu ještě absolutně příšerných . I tak to , ale byl seriál dětství , když jsme s babičkou koukali na nejnapínavější díly . Nemohu jinak než za ***

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Skvěle zpracované , geniálně vybraní herci a v neposlední řadě nádherná gentelmanská doba Vám zaručí to , že se nudit opravdu nebudete .

Malviviendo (2008) (seriál)

Skvělá zábava . Partě nadšených mladých filmařů se povedl skvělý počin . Občas se v některých postavách dokonce vidím . Zde je názorně vidět , že ohromný rozpočet , stádo režisérů , maskérny a další vymoženost jsou vlastně k ničemu . Před tímto se opravdu klaním .

Gauneři (1992)

Jeden z absoluzně nejlépe napsaných scénářů v historii . Skvělý nápad na nízkorozpočtovou a velmi krvavou střílečku .Skvělě yvybrání herci . Skvělé výkony . Já se jen divím proč to nevyrálo alspoň jednoho oscara ?