Men tu (2007)

Perfektně zpracovaný film o problému drog a jejich distribuce, občas až v člověku zamrazilo, co se z člověka může stát. Jediné negativum filmu vidím v některých policajtech a překupnících, kteří se tu a tam chovají jak komedianti, ale to je klasika přehrávání ve filmech HK.

Arnošt Lustig - devět životů (2012)

Škoda pana Lustiga, byl jsem na jeho posledním čtení kam však ze zdravotních důvodů již nedorazil, neuvěřitelná osobnost plná optimismu a pozitivního přístupu k životu. Dokument nás provede nejdůležitějšími okamžiky jeho života, byť přiznávám, že jsem postrádal větší sondu do jeho života v zahraničí.

Ďáblova bible (2008) (TV film)

Zajímavý dokument, který však zbytečně hledá senzaci, tam kde není, působí jak seriál akta x a ubírá dokumentu věrohodnosti. Je škoda, že tato unikátní památka byla ukradena Švédy, zajímavé jsou v tomto ohledu jednání mezi českou a švédskou stranou o zapůjčení knihy na výstavu, která se nakonec uskutečnila v prostorách Klementina. Švédové se totiž obávali, aby kniha nebyla zabavena, a tak několikrát zapůjčení knihy zrušili, až po zaručení se českou stranou codex zapůjčili.

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Nevkusné, odporné a naprosto debilní. Odpad

Třetí hlídka (1999) (seriál)

Celkem solidní seriál, který sráží horší provázanost a absence hlubšího rozpracování postav, chybí mu občas tempo a akce jsou velice šizené, nejspíše kvůli prachům.

Hledá se prezident (2013)

Nějak jsem očekával více, ale to více bylo jen v ukázce, trochu pochybuji o nezaujatosti, přeci jen v té době se většina lidí chovala jako hysterky, a tak na mě působí tento dokument. Většina kandidátů, kteří nebyli bráni za favority jsou naprosto odstrčeni, a jsou zde spíše aby se neřeklo. Ale co ocením, že se jedná o dokument, který ukazuje pohled jednoho člověka, který podlehl oné masáži.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Protiklady se přitahují, krásný, příjemný rodinný film o lásce, která není opětována, ale spletitou cestou se rodí tam, kde celou dobu byla. Láska je někdy nečekaně blízko, ale zároveň daleko. Je pak otázkou, jakou cestou se za ni člověk vydá.

Věra 68 (2012)

Skvělý dokument o hrdinství a slušnosti. Škoda že takových lidí tu není více.

Velká nádhera (2013)

Jak je povrchnost krásná a zároveň smutná, naprostá obrazová fascinace a dechberoucí herecký výkon Toniho Servillo, který ležérně proplouvá životem obklopen přepichem a naprostou svobodou, však s věkem sžírán vnitřně se rodící osamělostí. Někdy je člověk obklopen lidmi a zároveň naprosto sám. Jinak soundtrack také nemá chybu. 4-5*

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Film na odreagování, prostě nehledíte na smysluplnost příběhu a jen požíráte akci za akcí. Pokud to berete tak, výsledek není až tak špatný 2-3*