Soudce (2014)

Je to film plný rozporů. Na jednu stranu dobře odvedená režijní a herecká práce, na stranu druhou tu vystupují osoby, které něco ve filmu načnou a následně zmizí (co dcera H. Palmera a její vztah s dědou, nebo půvabná dcera jeho bratra). Je také hrozná škoda, že B.B. Thornton nedostal větší prostor, neb by filmu hrozně slušel. Samotný proces v soudní síni až na ten - otevřený závěrečný rozhovor mezi synem a otcem - který by reálně v soudní síni ani proběhnout nemohl byl pěkný a zvratový. Ale čím více o filmu přemýšlím, tím spěji k názoru, že k filmu se vracet asi již nebudu, škoda. Ale dívat se na film dá, proto 3*

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Bohužel tento film je spíše pro ruské publikum. Hrdinství za každou cenu je ve filmu vždy mínus, pokud se na něj dívá někdo, kdo nepochází ze země, kde vznikl. Vlastně až nyní jsem si uvědomil jak v některých ohledech je tento film podobný těm indickým. Vysvětlování, vypravování, odhodlané tváře a velký hrdinský epos. Je to škoda, že režisér drobek neslevil ze své oddanosti k zemi, mohl to být dobrý film. Jenže když si do komparzu vezmete krásky a pak je několikrát přeženete nahé před kamerou, to každej chlap dělá ramena a potom tak film vypadá :-)

Dánská dívka (2015)

3* za skvělý výkon Eddiho Redmayna, škoda, že režisér neuchopil tento film trochu lépe ...

Ledová sezóna (2016) odpad!

Pokud malá prohlásí, že Ledová sezóna nebyl dárek za dobré vysvědčení, ale trest, tak je určitě něco špatně. Naprosto nezvládnutý děj, dialogy a mizerná grafika. Obrovská nepřestávající nuda. ODPAD

Muž na laně (2015)

Prakticky až na závěr mě film nebavil, věčné vypravování od Sochy svobody mě unavovalo, i Gordon-Levitt tu moc neseděl. Zažeňte už někdo to klišé o Francii a francouzích! 3*

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Z počátku jsem byl seriálem nadšen, ale s odstupem začíná být rozvleklý a nezajímavý. Trochu to začíná být jak v seriálu Akta x, kde Scullyová furt ne a ne uvěřit, i když měla tisíckrát možnost své pochybnosti odstranit. A to je škoda, jenže když se chtějí tahat prachy a dělat další série, musí se furt koumat a pochybovat. 3*

Očima fotografky (2015)

Kdybych hodnotil dokument podle natáčené osobnosti dal bych rovných 5*. Zásadní chybou dokumentu byly ty polohrané scény, které zbytečně rušily. Raději se měl dokument věnovat přímo fotografce, a divák by měl možnost se dozvědět více. Vlastně ten dokument zachránila neuvěřitelná vitalita Zuzany Mináčové, jinak bych asi dal jen 3 hvězdy. Takto 3-4*

Room (2015)

Naprosto šokující film, věnující se únosu dítěte, dobře zpracováno z psychologického hlediska 4*