Svatby v Benátkách (2014) (seriál)

Těžko soudit po prvním dílu, párkrát jsem se zasmál, ale byly tam často dost trapné chvilky, trochu předvídatelný děj, situace, které seriál zbytečně srážejí, toporní herci - ale těžko soudit. Každopádně nic nového to nebude, další propletence vztahů, názorů, jen postavené na jedné firmě se svatebními šaty. zatím 2*

Pípšoubazar (2005) (pořad) odpad!

Izer je již naprosto mimo a opravdu se divím, že ten jeho stupidní humor je schopna televize vysílat a platit. ODPAD

Prásk (1998) (pořad) odpad!

Vzhledem k tomu, že nenávidím bulvár, nenávidím i tento pořad. Skutečně mě nezajímá kdo kde s kým spal a proč. ODPAD

Životní šance (2013)

Pěkný a občas vtipný film, který si drží poměrně solidní tempo a náboj, ale jehož zbytečně sráží tak předvídatelný a naivní konec, proto 3*

Cizí oběd (2013)

Laskavý a milý film, který však člověk uvidí rád jen jednou a nebude se k němu chtít už vrátit. 3*

Zpátky do ringu (2013)

Musím říci, že jsem se náramně bavil (byť se jedná částečně o filmové drama, řešící problémy obou aktérů), je to takový další díl filmu rocky, má to koule, humor a člověk neví, komu více fandit, proto 3*

Ninja 2: Pomsta (2013)

Bojové akce celkem dobré, ale je to spíše pro velké fandy této tematiky, příběh sám o sobě zajímavý není, já tomu říkám film o zlých pohledech a rychlých pohybech, takový nostalgický návrat do 80. a začátku 90. let k filmům jako byl americký ninja. Film rozhodně postrádal nějakou normální zápletku, emoce, natož, že hlavní představitel přišel o ženu se s tímto faktem vypořádal opravdu jednoduše. Proto 2*

Blízko od sebe (2013)

Naprosto geniální Meryl Streep, bože jak já ji v tom filmu nenáviděl :-)

Magnesia Litera 2014 (2014) (pořad) odpad!

Tohle má být poklona české literatuře? Naprosto trapné kulisy a nesympatičtí moderátoři, jak může moderátorka Písařovicová, která uvádí zprávy na ČT24 moderovat tento typ pořadu a mluvit s oceněnými jak s reportéry, s tím naprosto arogantním podáním. Hrůza a běs

Colette (2013)

Je to nějaké divné, kamera a kulisy jsou v pohodě, ale ty herecké výkony - zvláště hlavních aktérů jsou k pláči. A tak abych namísto toho plakal s filmem, brečel jsem nad Mádlem, Vetchým, Clémence Thiolyovou ad. Zvláště Mádl mě nepřesvědčil, na tyto role prostě nemá ksicht ani dost dobré herecké vlastnosti. I ona náznaková brutalita byla spíše k smíchu, všechno tu působí neutrálně, bez emocí. V podstatě se jedná o film, který jsem shlédl a nyní vlastně přemýšlím o čem byl. Byl to po dlouhé době film nezáživný, který jsem si musel pouštět na 3x. Proto slabá 2*