Život je úžasný (2013)

Nádherně zpracované drama ze světa postižených lidí, musím však hlavně smeknout před Dawidem Ogrodnikem, já jsem původně myslel, že ve filmu hrál skutečně postižený herec, o to více jsem byl překvapen, že hlavní aktér není hendikepovaný, za to, co předvedl ve filmu - by si zasloužil oskara 4*

Spisovatelé (2012)

Je to taková pohádka pro intoše, jinak klasika proto za 3 hvězdy

Godzilla (2014)

Naprosto neoriginální, nezáživné, utahané, dost inspirované po technické stránce filmem Cloverfield, dokonce mám dojem, že některé zvuky jsou naprosto totožné, snad jen ta godzilla odkazuje na japonský originál, jinak nic, tupé nic. 1-2*

Na hraně zítřka (2014)

Očekávál jsem něco více, než převedení filmu Na Hromnice o den více do trochu jiného kabátu. Musím říci, že mě ty neustálé návraty ve filmu rozčilovaly, ale dívat se na ten film dalo, ale nechápu, proč je tak dobře hodnocen. 3*

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Je to naprosto ujeté, ale pro příznivce zombíků naprostá povinnost, rozhodně lepší jak jednička a co je překvapivé, vypadá to, že bude i trojka

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Vtipné, živé, dramatické a lepší než předchozí díl. Ale zázrak to není. Co mě drželo u filmu byl celkem zajímavý záporák, který alespoň dal filmu jakýsi směr. Důležité sdělení - až naběhnou titulky tak 2x se bude ještě odehrávat upoutávka na pokračování - tak hlavně vydržte až do konce!!!!! 3*

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Hrozně jsem se těšil na další Spidermanovský nášup, bohužel však, ten můj pocit byl spíše ke škodě věci. Film na můj vkus příliš zesládl a byl svou délkou neskutečně nudným počinem. Charakteristika postav nedovolila mi si vytvořit nějaký vztah k hrdinům a tak akční část jsem spíše ocenil podle technického provedení, než-li s nadšením, že nějaký ten záporák zemře. Zajímavý byl snad pro mě odkaz na Franze Kafku. Závěr: viděl jsem tak film, který mě neuchvátil, ale který snad budu používat jako večerníček na dobré spaní, když se totiž člověk dobře nudí, dobře se mu usíná. 2*

Zhubni, nebo přiber! (2008) (pořad)

Pokud jsi hubená tak žer hranolky a burger, pokud si tlustej žer trávu a pij vodu. Nebo taky jak narvat 20 sendvičů a půl kila hranolek do anorektičky :-) To fakt nedává smysl, ale je to reality, tak to asi smysl dává, když to lidem problém nedělá. 1* za blbost lidí

Skryté vášně (2010) (seriál) odpad!

No to si děláte prdel :-):-):-) Něco tak neskutečně stupidního jsem dlouhá léta neviděl. To by uspalo i půlročního kojence :-) ODPAD

Výměna manželek (2005) (pořad)

Nechápu co to musí být za rodiny, které se veřejně nechají hodnotit, příp. zostudit, zvláště pokud mají děti, kterých se zaručeně ta tupá banda rodičů na souhlas neptají.