Je to i můj život (2009)

Solidní drama, musím říci, že i dobře postavené, provázané, s překvapivou "zápletkou" na závěr, emoční ždímačka, která člověka staví na obě strany pohledu na život, řešící etický problém dětských dárců a práva nezletilého dárcovství odmítnout. Na druhou stranu připouštím, že umírající dítě ve filmu beru jako čistou marketingovou vyčůranost. Také odmítnutí být dárce v rodině mě nikdy nenapadlo, což pro svůj názor beru jako obohacení.

Revoluce (2012) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale zatím jsem si k seriálu a jejím hlavním představitelům nenašel cestu. Seriál si bohužel hraje na něco na co nemá, chybí větší hloubka scénáře i prokreslenost postav, trochu mi to postavení seriálu a obleků hrdinů připomíná historické filmy z války severu proti jihu. Seriál je nemastný a neslaný, dívám se na něj pouze z toho, zda se drobek nerozjede než ho definitivně odepišu.

Neznámý (2011)

Celkem solidní film, který však má spoustu nelogičností a děr, ale na zabití času to stačí byť k filmu se člověk těžko vrátí.

Tvoje slza, můj déšť: Přítomnost Arnošta Lustiga (2012)

Nádherný dokument o životě, radosti a strasti Arnošta Lustiga, je škoda, že nás a naší kulturu opustil tak výjimečný člověk a spisovatel, jehož nadhled a otevřenost inspiruje společnost od batolat až po vyslovené starce :-D

Ceny české filmové kritiky 2013 (2014) (pořad)

Poprvé jsem se díval na přenos udílení této ceny a musím říci, že se mi prezentace líbila. Žádné zbytečné keci, předávání jak na běžícím páse. Moravec se role ujal obstojně, byť opustit žánr politiky se mu nepodařilo. V dokumentu mě mrzelo, že šmejdi neuspěli, jelikož je to jeden z mála dokumentů, který měl tak obrovský ohlas a přispěl ke změně legislativy nejen u nás, ale i na Slovensku a debatuje se o něm i v evropském parlamentu.

Báječné dorty (2010) (seriál)

Klobouk dolů, co jsou cukráři schopni udělat, zlaté a krásné řemeslo.

Hotel Lolita (2004) (seriál) odpad!

Zlatá lednička :-D:-D:-D

Mazalové (2014) (seriál) odpad!

Po prvním dílu dávám odpad, trapný humor, toporní herci a moje vyhozené prachy z poplatků ČT. To opravdu neexistuje nějaká interní komise, která posuzuje kvalitu scénáře, režiséra? Ono se za naše prachy žije dobře co?

Vězněm v cizině (2007) (seriál)

Někdy mám dojem, že většina lidí jsou imbecilové, zvlášť v tomto seriálu jich je zde opravdu dost. Možná, že je tak dobře, že je zavřeli, když jim nevadí pašovat drogy, alespoň jsem je nepotkal a nezkazil si náladu. Někdy jsem si říkal, že by je měli zastřelit, rozhodně však většinu nelituji. Za blbost se platí.

Soudný den (2008)

Bože, no to je slátanina, prostě seber z deseti filmů deset nápadů a upeč z toho film další, tady se to však moc nepovedlo.