Kolonie (2013)

Slátanina a vykrádačka jako prase, více si tento film komentářů nezaslouží 1-2*

Hardcore Henry (2015)

Je to sice originální, ale že bych kvůli tomu sedl na zadek to fakt ne, zbytečně moc roztřesené a zdlouhavé. Čekal jsem něco jiného, vybroušenějšího a drobek ještě více brutálnějšího, proto 2*

Vzpomínka na Titány (2000)

Celkem solidně natočené sportovní drama ze světa amerického fotbalu, které neurazí. Klasický scénář, klasický děj, nic víc nic míň. 3*

Hlas pro římského krále (2016) (TV film)

Když se chce udělat velký výpravný epos musí být na to nejen dost peněz, ale také dobré herecké zastoupení. Bohužel Václav Křístek se utopil v oslavě a našlapování před osobou Karla IV., herecké dialogy byly jak pěst na oko, scénář vyšel na prázdno. 2*

Ve jménu Krista (2016)

Film postrádající napětí, zápletku a dobré herecké výkony. Bohužel, člověk musí srovnávat s tunou filmů podobné tematiky a z toho jednoznačně film Risen vychází jako poražený. Možná se měl režisér nejprve sám sebe zeptat, zda se vůbec takový film vyplatí dnes točit, když jej máme již v tolika předlohách. 2*

Batalon (2015)

Pokud hodnotím tento film, musím jej porovnat s tematicky obdobným a to: ... A jitra jsou zde tichá. Sice se jedná o dvě různé světové války (1 a 2), ale v hlavní roli tu jsou ženy a jejich jednotky. Zatímco film ... A jitra jsou zde tichá bohužel promluvil na diváka drobek naprázdno (nelogičnosti, zbytečně násobená hrdost), přeci jen Batalon měl větší hloubku a příběh, z diváckého hlediska se mi libil více. Proto 3*

Vzpomeň si (2015)

Tak tento film stál opravdu za to! Vřele doporučuji! Plkat tu raději o ničem nebudu, neb bych prakticky prozradil konec. Skvěle napsané, skvěle zahrané, trochu jako film Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. 4*

Ztraceni v Mnichově (2015)

Bylo to tak divný, až k filmu nemám prakticky co říci, ale přeci jen, chválím odvahu natočit film s papouškem v čele, vracet se k filmu však nebudu, nestál by opět za ten čas. Herecké výkony tentokrát nic moc, proto pouze 3*

Ten, který přežil (2015)

Divný, drobek naturalistický film, který postrádá napětí a nějaký směr. Pokud je film omezen na jeden dům a kus pole je nutné vytvořit atmosféru, která vtáhne diváka do děje, to se bohužel nestalo 2*

Gangster Ka (2015)

Čermák hrál celkem dobře, ale ostatní herci kolem něj působili toporně, některé úseky filmu působí po scénáristické stránce lacině a děravě. 3*