Král psanec (2018)

S trochou nadsázky průměrné pokračování kultovního filmu Statečné srdce

Frank a draci (2016) (pořad)

Bohužel Frank se ztrácí, na jeho první pořad to nemá. Došel nápad a tak se vymýšlí blbosti.

Štiky (2018) (pořad) odpad!

Prima se baví a divák pláče. Odpad

25. Český lev (2018) (pořad)

Velký mínus tohoto pořadu bylo, že více času na přednes měl předávající cenu než vítěz kategorie. Bylo to nedůstojné, zvláště pokud byl po pár minutách přerušován hudbou. Politické narážky mi nevadí, jsou součástí předávání cen v demokratickém světě. Jen to potvrzuje to, jak je společnost rozdělena. Furt je dobré, že říct názor veřejně jde, možnost říci opak měl v sále kdokoliv. Vadilo mi že jsou v nominacích v jedné kategorii dva stejní lidé, obecně pravidla udílení na mě někdy působí dost rozpačitě

Dobrý doktor - Ona (2018) (epizoda)

Seriál je pořád zajímavý, ale nějak z něho mizí to kouzlo a hlavně život hlavního aktéra

Vzteklina - Epizoda 6 (2018) (epizoda)

Poslední díl šel, ale chtělo to více strachu, silnější propracování hrdinů a akce, proto 3*

Vzteklina - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Zatím milé překvapení, jen Hádek jako hlavní herec mi sem vůbec nezapadl ... zatím 3*

Hora mezi námi (2017)

Než abych zažíval těžkou cestu za přežitím, měl jsem spíše dojem, že se dívám na romantický film. Krásná krajina s nulovým vytížením. Škoda, čekal jsem něco jiného, proto 2-3*

Pýcha, předsudek a zombie (2016)

Tak nevím, zda se v hrobě Jane Austenová směje nebo brečí. Myslel jsem, že to bude alespoň parodie, ale vtip tu zrovna moc není, herecké výkony průměrné a režie to samé. Vydržel jsem do konce, ale dalo to práci. 2*

Dunkerk (2017)

Velice netradiční válečný film, opravdu jsem čekal něco jiného, kdyby film neměl tak zajímavě řešený hudební doprovod asi bych se nudil. Na mě film působil stračně lacině, byl to spíše film alá dokument, kdy vlastně si neuděláte vztah k nikomu, jen se díváte na zajímavé obrázky ... 3*