Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Čím se odlišuje jednička od dvojky? Tím, že to více bouchá a to je vlastně vše. Úplně totožný, ale v počátku lehce změněný scénář. Originalita nula. Škoda. RM opět zklamal proto 1-2*

Malý princ (2015)

Nádherná oddechovka s úžasnou hudbou 4*

Švýcarák (2016)

Co to bylo:-)? Ježíš, to je naprosto nehodnotitelný, na jednu stranu mě to fascinovalo, neb prdícího Redcliffa člověk ještě nezažil, na druhou stranu jsem se občas dost nudil a říkal si, co to doprd.... je? Můj pocit je naprosto rozporuplný a s ohledem na to, že se k filmu již vracet nikdy nebudu, dávám standardní 3* No tohle jsem ještě nezažil :-)

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Film alá Bond s úžasnou hudbou a zajímavou zápletkou. Vidět jednou dobrý, dvakráte již ne, proto 3*

Grimsby (2016)

Tak tentokrát až na pár fórů jsem se neskutečně nudil. Úžasné však na Cohenovi je, že se směje lidem za každé situace a z každého národa je schopen udělat blbstán, což mu dávám k dobru. 2*

Warcraft: První střet (2016)

Neznalý hry bude tápat, znalý hry bude hledat a přemýšlet, škoda 3*

X-Men: Apokalypsa (2016)

Chtělo to prostříhat více, zbytečně dlouhá stopáž, začátek filmu ušel, ale konec byl moc jednoduchý, žádná apokalypsa se nekonala, proto 3*

Lída Baarová (2016)

Film o ničem, naprostá slátanina, efektní nic, s mizernou hereckou výbavou a co nejhůř s Filipem Renčem za kamerou. Ten od roku 1991 nenatočil nic, co by stálo za to vidět. 1*

Expanze (2015) (seriál)

Pokud člověk přežije pár dílů, tak se začne drobek orientovat, ale je tam spousta slepých míst (například někteří herci tam pravidelně vystupují, aniž by člověk pochopil proč). Thomas Jane tam sedl :-) zatím za 2-3* Nekopíruje to stylem trochu Firefly?