Hrob (1996)

Film nemá moc výnimočný dej ani žiadne zaujímavé rozuzlenie a aj herecké výkony sú skôr jemne pod priemerom ale celé spolu to má takú zvláštnu lacnú atmosféru, že sa nato môžem pozerať stále dokola a nikdy ma to nenudí.

Temný rytíř (2008)

Takže najskôr to zlé. Absolútne sa mi nepáči Christian Bale. Som toho názoru, že to je podpriemerný herec a jediná úloha ktorá mu sadla(pretože všetko hrá tým istým štýlom s tou istou bezvýraznou tvárou) bola vo filme americké psycho. Ďalej sa mi zdalo, že na svoju dobu má film dosť nerealistických efektov ako napríklad zachytenie vrtulníka o jokerom nastražené lano a jeho následný pád alebo absolútne nereálne znetvorenie Harveyho Denta. A konečne to dobré: Predtým než som si tento film pozrel som od neho nič nečakal, pretože predošlý batman začína sa mi nepáčil ani trochu, prišiel mi absurdný a nudný. Celkovo mi vadilo, že Zimmerovo podanie komixu z neho zobralo všetko čo sa mi páčilo na Burtonovom ( dokonale temné mesto s až mystickou atmosférou, neobyčajné a hlavne nenudné postavy).Ale až potom čo som temného rytiera zhliadol som zistil ako toto bežné veľkomesto Gotham s bežnými ľuďmi umocňuje mrazivú anarchistickú atmosféru ktorú okolo seba šíril joker. Dokonale vyobrazená apokalypsa, celé to mesto sa rúti do záhuby ,nastáva chaos a nádej sa stráca niekde v plameňmi a jokerom zabitom dobre Harveyho. Proste skutočne som nečakal, že priznám, že nejaké natočenie niekedy prekoná to s Jackom Nicholsonom.

Bouře století (1999) (seriál)

Nedá sa povedať,že by film bol nepodarený.Bohužiaľ prvé dve časti ma vtiahli do deja a držali ma napätého až tak,že záver tretej ma dosť sklamal. Aj tak by som si ale film pozrel aj tretí a štvrtý krát.

Tajemné okno (2004)

Čakal som niečo viac po upútavkách na film, takže po zhliadnutí som bol právom sklamaný. Bežný scénar a tuctová zápletka spolu vytvorili niečo na čo by som sa druhý krát už nepozrel.

Zahradník (2006) odpad!

Ak sa dá tento totálne amatérsky a nezvládnutý výtvor považovať za film, tak je tým najhorším aký som kedy videl. Pán záhradník je najtrápnejšia postava akú poznám.

Daniel Landa - Vltava Tour 2003 (2003) (koncert)

Áno.Áno všetkým ktorý tvrdia ,že Landa sa na koncerte predvádzal ako blbeček a po každom druhom slove zodvihol ruky akoby práve podal živý dôkaz o božej existencií, no hovorím im aj nie a ešte väčšie nie. Za prvé: Jeho tvorbu by tu nemal kritizovať nikto kto ho prirovnáva k "vodcovi". Už tým je vidieť,že tento človek nemá o jeho piseňach ani ponatie, pretože Landa bol síce skinhead ale nikdy nie nacista. 1938, muži s padáky ,ona. Za druhé:Kto tvrdí ,že na koncerte si len tak niečo mrmlal popri slabom hudobnom doprovode vie prd o jeho kariére. Dvakrát získal strieborného slávika a tie jeho, ako tu niekto hovorí "ovečky" mu vyniesli už šesť platinových a trinásť zlatých platní. Za tretie:Niekto tu už spomenul, že Landa nemá núdzu o vykrádanie Krylových piesní a je to presne tak.Okrem tých jedenástich čo spieval na benefičnom koncerte "Večer s písní Karla Kryla pro český národ " si všetky texty aj s hudbou zložil sám,na rozdiel od niektorých hviezd, ktoré odštartovávali svoju kariéru na "ukradnutých" melódiách zo zahraničia ktoré sa k nám kedysi nedostali. Ja osobne jeho tvorbu obdivujem.Je originálna oproti výtvorom mnohých iných ktoré sú po väčšine na jedno brdo. Každá jedna veta v jeho piesni je nádherná básnická metafora a neviem si predstaviť lepšie pretvorenie emócií smútku, radosti a zúfalstva do spievaných veršov. Samotným piesňam by so dal ***** videu k nim 0.

Sladký polibek (1979)

Kesse teens na mňa svojimi tuctovími ale nie trápnymi zápletkami zapôsobila ako podarená komédia.Nieje síce žiadnym vymakaným kúskom, a akú-takú sledovanosť naháňal zrejmä iba neustále nahými hercami, no videl som ho asi 10 krát a ani raz som sa nednudil.

Tenkrát na Západě (1968)

Vtedy na západe je prvý western ,ktorý som videl celý a po ňom som už márne hľadal ďalší, ktorý by bol rovnako perfektným dielom. Všetky postavy sú dokonale vyobrazené. Aj jediné gesto alebo pohľad ktorejkoľvek z nich ukazuje viac než celé vety no najviac ma dostala záveračná scéna v ktorej harmonika prezradí Frankovi svoju totožnosť iba tým ako si k nemu kľakne a strčí mu harmoniku do úst.Proste bezchybne vymyslené.