Vůdce Ex (2002)

Velmi drsne a citlive zaroven, naozaj velmi. Ako hlavnu liniu chapem existenciu priatelstva dvoch mladikov a ich velke skusky ohnom z (pre priemerneho cloveka) nie tak uplne beznych situacii. Krasne, sokujuce, smutne..ako zivot sam.

Svět drog (2006)

Film, ktory som si pustila kvoli M.Defovi a ktory bol v mojich ociach vdaka nemu aj zachraneny. Utvrdila som sa, ze ako herec to vie a do filmu sadol dokonale, co sa da vsak povedat k deju je to, ze som mala cely cas v krku jeden velky kamen.. Negativny, temny a chladny film a do Sao Paola netuzim ist.

Kontraband (2012)

Napriek premozaikovanemu deju a prirychlym zvratom sa mi ani raz nestalo, ze by som nechapala, co sa vo filme deje, ALE : co vam poviem.. Prilis americke - tie nahody, stastia, smoly... Trikrat som sa zasmiala, trikrat pokrutila hlavou.. Podla mna priemerny akcacik, dve hodinky v kine som tak velmi zas nelutovala.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Vizualne efektny. (Nemas pre film napad, natoc ho v New Yorku.) Myslim, ze situacia skupiny rukojemnikov sa da skutocne dobre vyuzit, ale cely tento film bol v podstate premrhana sanca. Jedna hviezda za Denzela a druha len za viditelne vynalozenu namahu posobit akcne a napinavo (normalne pre mna vybuchy a hromadne zrazky znamenaju minus body, ale v tomto filme to popri tej velkej nude vyznieva az oslobodzujuco). Skoda, no.

Šišanje (2010)

Možno torchu viac komplikované, než by sa mi na film páčilo. Jemne klasická zápletka o tom, ako sa dobrý chlapec nechá naviesť na "zlé" chodníčky, ale keď ono je to tak časté! Ináč ako filmový počin veľmi sympatické (zaujímavé, napäté a emotívne).

Hooligans (2004)

2 neustále porovnávané (u nás aj rovnako pomenované) snímky a teda The Football Factory a Green Street Hooligans sú vo svojej podstaté podobné - pár hlavných "hrdinov" so životnou filozofiou dokopať každého fandu asponň z Millwallu.. lenže -zatial čo pri hammeroch som sa dobre že neocitla priamo v parte :D + atmosféra filmu 100%ná! (možno americká produkcia v jednom z tisíc filmov nie je na škodu), príbeh o Tommym mi príde akýsi chladný a celé som to vlastne sledovala ako nejaký dokument. Naozaj neviem, prečo sa ľudia vo väčšine prípadov prikláňaju k Football Factory.

Taková je Anglie (2006)

Herci skvelí, atmosféra prirodzená. Neviem, či film má morálne poúčať, skôr v tom vidím akési vykreslenie možností a toho, že v živote nejde jednoducho všetko ako chceme. A ozaj - traky sú super :)

Hitman (2007)

Hru som nehrala nikdy, film videla 4-krát. Schopnosti a niektoré situácie trochu nadsadené, dej dostatočne komplikovaný, aby zaujal. 47 sakramentsky charizmatický. Ten záver ho poľudštil, čo mne osobne sadlo.