Avengers (2012)

Asi všemi letos očekávaný film. A rychle vystřelený do výšin kvalitních filmů. Já jakožto fanoušek komiksových hrdinů a spousty dalších jsme se dočkali. A tohle se vážně povedlo. Spojení hlavních hrdinů Marvelu, byl ten nejlepší krok. Naprosto celý film s akčními scénami, s hláškami především Iron Mana a nečekanými akcemi Hulka (Slabý bůh, praštění Thora).

Alois Nebel (2011)

Poměrně pro mě povedenou metodou natočení, zamilování se do "Hajzlbáby" a čtení jízdních řádů, mi přijde trochu zbytečně. A to neberu v úvahu investovaných 80 milionů.

Strašpytlík (2005)

Bez příběhu, bez zápletky. Kuře, které vyhazuje peníze za sodu, aby vypadalo akčně, ale kdyby otevřelo dveře a vyšlo po schodech, taky by mu to neublížilo. Hloupé prase, ale tak hloupé, že ani vtipné není. A ošklivá "asi" kachna s občas "geniálním" nápadem. Možná by se mi film líbil víc, kdyby byl v akci jako při závěrečné scéně v kině.

Vyměřený čas (2011)

Žasnu nad tímhle filmem. I když bych nechtěl vteřinu po vteřině odpočítávat svůj život, ale ta myšlenka je jednoduchá a přesto geniální. Proto si máme každý hlídat ten svůj život a když jsou nejbližší v problémech, je jim nejvyšší čas podat pomocnou ruku.

Lidice (2011)

Hezky natočený film podle skutečné a otřesné události. Nakonec si bohužel vybrali osud jen jednoho obyvatele a netýkalo se to tolik celé vesnice.

Pařba ve Vegas (2009)

Nadupaná komedie hláškama a scénkama, u kterých se člověk prostě baví. Je vidět, že hlavní trio si celé natáčení náramně užívalo.

Stmívání (2008)

Předvídatelná slaďárna pro puberťáky, které odstartovala nejhorší možné série filmů vůbec.  Zbytečně dlouhý film plný rádoby milostivých momentů. Na druhou stranu cením, že nám dal Roberta Pattinsona, pro mě jednoho z nejlepších herců současnosti. Celkem mě bavila celá ta potemnělost filmu, která se projevila nejlíp při scéně s baseballem.

Zlověstné ticho (2007)

Poměrně dost zajímavý styl filmu až někdy s mrazivými scénami. Do konce filmu jsem ani netušil jak to všechno dopadne a nijak mě nenapadl závěr. Teď jen doufám, že se před dveřmi našeho bytu neobjeví balík s loutkou.

Yes Man (2008)

Kdyby místa Jima tuhle roli hrál kdokoliv, tak film je o polovinu horší. Jenže mistr grimas tomuto snímku dává úplně jiné otáčky. Příjemná komedie plná veselých momentů.

Pelíšky (1999)

Tradiční vánoční film, plný známých hlášek. Klasika české kinematografie a jednoznačně nejlepší komedie českých tvůrců. Obyčejné příběhy rodin, které zkrátka baví rok co rok.