Austin a Ally (2011) (seriál)

Miluju je! Austina i Ally. Baví mě, jak se z jejich přátelství stává láska. Písničky mám taky moc ráda a baví mě, co zase vymyslí Dez! Na tenhle seriál nedám dopustit.

Nakopni to (2011) (seriál)

Vždycky mě to pobaví. Mám ráda různé seriály DC a tenhle není výjimkou. Pobaví mě, odreaguju se a o co víc jde u těhle seriálů? Nač v tom hledat hlubší pointu? Pokud to splní mé očekávání, tak jsem spokojená. A v tomhle případě jsem spokojená víc než dost.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Už nikdy více! Nejvíce zbytečně strávený čas!

Moneyball (2011)

Začínám mít Pitta ráda. Tohle se mu hodně povedlo. Chápu všechny ty nominace. Moje kamarádka se mě ptala, jestli se v tom filmu bude dít taky něco akčního, vždyt pořád jenom mluví. Jo mluví, ale já si to užívala. Byla to smršť slov, kterým jsem polovinu nerozuměla, ale přesto si to užila. I když nemám ráda sport, na tohle jsem se dívala s chutí. Jo a Jonah Hill taky dost překvapil, více méně jsem od něj radši moc neočekávala, ale myslím, že předčil mé představy i obavy.

Velký táta (1999)

Vím, že tady spousta lidí nemá rádo Sandlera. A já k nim nepatřím. A nestydím se za to. Na tenhle film se klidně podívám znovu a vždycky mi na konci ukápne pár slz. Tenhle film rozhodě patří k těm lepším z jeho filmografie. Sandlerovi jsem dokonce věřila, že toho kluka má skutečně rád, takže jsem spokojená. A schválně dám o jednu hvězdičku navíc kvůli těm, kteří Sandlera nemají rádi a automaticky jeho filmy hodnotí odpadem či jednou hvězdou.

Poslední kvartet (2012)

Ačkoliv vážná hudba není můj šálek kávy, tak jsem si to užila! Nejvíce Hoffmana, byl tak přesvědčivý a jeho výkon skutečně úžasný. Nebyl to klasický vysokorozpočtový hollywoodský trhák a o to jsem si to více užila. Čím méně postav, tím lépe. Hoffman možná představoval postavu, která hraje druhé housle, ale jeho výkon byly spíše první housle. Určitě doporoučuji.

Tři bratři (2014)

Pro mě geniální! :) Jako vážně, mohla bych se na to dívat pořád. Nejvíce jsem se na to těšila samozřejmě kvůli Klusovi, ale totálně mě dostal Dyk - na tu roli se hodil a já se vždycky těšila, až tam znovu bude.

Nejhledanější muž (2014)

Jedním slovem - báječné! Moc jsem si film užila a to hlavně díky Hoffmanovi, kterého mám moc ráda. A nezklamal! Napětí by se dalo krájet a upřímně jsem myslela, že to dopadne úplně jinak. Takže dost překvapili! Film určitě nastiňuje jiným způsobem otázky, které se jinak sem moc nedostanou.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Na tenhle film jsem již čekala několik měsíců. A upřímně se mi nelíbilo, když jsem se dozvěděla, že ho opět marketingově rozdělí na dvě poloviny. Po přečtení třetího dílu mi došlo, že tolik děje tam rozhodně není na dva filmy. A navíc se mi moc ten poslední knižní díl nelíbil. Ale protože jsem velký fanoušek HG, celkem jsem se na to těšila a postupně byla zvědavá, jak si tam s tím poradí. No a výsledek byl ohromující. Film jako takový je úžasný. Spoustu lidí si stěžuje, že film dějově je o ničem. Asi jo, ale tak to je i v knížce. Ale ty efekty a různé lehké změny od knížky byly skvěle propracované. Co mě moc mrzelo bylo, že Finnick - moje nejoblíbenější postava - tam nedostal moc prostoru oproti knížce. Ale když to shrnu, tak jsem z toho dost nadšená a už se těším za rok na poslední část a mezitím si zkrátím čekání znovupřečtením třetího dílu.

Bez kalhot (2012)

Obrovské zklamání. Vydržela jsem u toho asi půl hodiny a vypla jsem to. Příběh nezáživný, takový nepřehledný. Možná jsem měla počkat a třeba by se to rozjelo, ale na to jak jsem se na to těšila, mě to zklamalo. A to jsem Tatumovi a McConaugheymu věřila.