The Lifeguard (2013)

Tak upřímně jsem se na to podívala kvůli Davidu Lambertovi, ale celkem mě to zklamalo. Moc mě to nezaujalo.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Moc povedená klasika. A když k tomu přidáte diskuzi, zjistíte, že ne všechno mohlo být, jak se zdálo na první podívání. Výborně propracované charakteristiky.

Skvělí chlapi (2000)

Tak původně jsem se na tenhle film podívala kvůli obsazení. Ale nakonec jsem nadšená! Celou dobu jsem si říkala: "No tohle?!" "To snad nemyslí vážně?!" "Cože?" Ale všechno jenom v dobrém. Bavila jsem se a čekala jsem, co si zase vymyslí. Do teď na něj vzpomínám.

Fosterovi (2013) (seriál)

Jedním slovem. Skvělé! Jako vážně! Ať už obsazení, které se skládá z dost hvězd z Disney Channel (což je pro mě jenom plus) anebo z dějové linky. Musím říct, že tento seriál si mě získal hned po prvním Pilotu. A stále čekám, jak se to bude rozvíjet s hlavními postavami. Určitě budu netrpělivě čekat, až vždy odvysílají nový díl. Nevím, jak bych to měla popsat více. Jo trochu upozornění, tento seriál se může stát vaší závislostí!

Ona (2013)

Měla jsem velké očekávání od tohoto filmu...a naplnily se! Joaquin Phoenix podal tak úžasný výkon, že jsem úplně ty jeho pocity viděla zhmotněné před sebou a to ani nemusel nic říkat, stačil ten jeho pohled. Scarlett Johansson má úžasný hlas, který je vážně krásně nakřápnutý. Celé dvě hodiny uběhly jako jedna. Jen mě trochu děsila naléhavost toho, že ta budoucnost ve filmu už tak trochu nastává teď. Kam to až povede?

Malý Manhattan (2005)

Film Malý Manhattan vypráví o první "životní" lásce desetiletého kluka. Celý film jsem měla úsměv od ucha k uchu, jak to bylo roztomilé a pravdivé. Vím, že tento film mě nikdy nezklame, kdykoliv se na něj podívám. Josh Hutcherson ukázal, že umí hrát už takhle malý a věřím, že dokáže ještě větší věci. A jak řekl na konci, že na první lásku nikdy nezapomene, má samozřejmě pravdu.

Nadějný rok (2011)

Film Nadějný rok (The Big Year) se mi líbil z jednoduchého důvodu. I když je o ptáčkaření, každý za něčím jdeme a záleží na nás jestli za tím půjdeme přes mrtvoly (jako Owen Wilson) anebo, jestli uděláme pár kompromisů (jako Jack Black). Tento film je o tom, že i když se nám úplně nesplní náš sen, přesto můžeme v životě mít všechno, co chceme. A samozřejmě obsazení mne nadchlo, hvězdy jako Black, Wilson a Martin snad ani nemohlo zklamat.