Pelíšky (1999)

Tak tohle dílo mě nikdy neomrzí. Každoročně si ho pustím a u všech hlášek se za ty roky směji stejně. Prostě klasika, která nezklame!

Případ číslo 39 (2009)

Jelikož studuji sociální práci, tak mne to poprvé trochu vyděsilo. Teď jsem to viděla podruhé a už to tak hrozné není. Nepatří to k těm typickým hororům, tenhle má něco navíc. Něco, co vás přinutí to dokoukat. Ten konec byl trochu, no řekněme divný, mohlo to mít jiné vyústění, ale to se nedá nic dělat. Filmy jsou přece často o nelogických věcech. :) Každopádně mě taky mrzel osud mého oblíbence Coopera.

Millerovi na tripu (2013)

Jennifer je čím dál tím lepší herečka. A baví mě ji vídat na plátnech víc a víc. A hodně mě překvapil i Jason. No jednoduše řečeno: není to žádné intelektuální drama, kde si sednete z pointy na zadek, ale je to komedie a road movie. A to přesně od Millerů dostanete. Takže u mě spokojenost! Určitě si to zase někdy znovu pustím a ráda! Samozřejmě nejlepší scéna je bez diskuze se zahozeným 'miminkem'!

Žhavá láska II. (2014)

Více se mi líbil první díl. Tenhle byl trochu o ničem. Našlo se tam pár věcí, které mě pobavily, ale bylo jich opravdu minimum. Mrzelo mě, že Cera tam nedostal moc velký prostor. Ten mě tam moc bavil.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Bavila jsem se! A to celkem dost. Johnny je pořád Johnny. Zase mě dostal. Je vždycky tak nepředvídatelný. A samozřejmě mu velmi dobře sekundoval Paul Bettany jako Jock - každý by měl mít svého Jocka.

Jupiter vychází (2015)

Dobrá...jednu hvězdu za Channinga, protože ho mám moc ráda (ačkoliv mi přijde, že v tom filmu moc nebyl) a půl hvězdy za jeho křídla na konci. Protože vidět Channinga s křídlama se mi asi jen tak znovu nepovede!

Hacker (2015)

Jo, líbilo se mi to! :) Bylo to celkem svižný, pravda trochu delší, ale to bych odpustila. Jen ten konec mi nepřišel moc dokončený. Ale jinak jsem si to užila. Možná to taky bylo kinem. Kdybych to viděla v televizi, myslím, že by mě to moc neoslovilo. Asi se nedostane do mých top 10 filmů, ale i tak to stálo za to! :)

Catfish: Láska online (2012) (pořad)

Nejdříve mi to přišla jako hrozná hloupost. Ale čím častěji jsem na to v televizi narážela, tím víc mě to zajímalo. Nejvíce se mi to asi začalo líbit ve chvíli, kdy jsem zjistila, že Nev si prošel tím samým a to je vlastně důvod, proč to začal natáčet. Nev je navíc vážně fešák! :) Takže se na to dá koukat i tak :). Myslím si, že lidé by se skutečně měli zamyslet nad tím, s kým si ve skutečnosti píšou. Je to určitě dobrá sonda do světa lidí, čeho jsou vůbec schopni!

Vrah zůstal po škole (2011)

Absolutně netuším, komu bych tenhle film doporučila. Jsou zde narážky na 90. léta, zároveň na tuhle dobu. Takže zřejmě těm, kdo se orientují v obojím? Nicméně, já se bavila. I když děj byl opravdu na nic, ale vzhledem k tomu, že je to parodie, tak to rozhodně nevadí. Ty narážky na americkou kulturu a různé trendy mě vážně bavily, i když jsem zdaleka nepochytila všechny. Tenhle film buď se vám bude hodně líbit nebo vám to bude připadat jako naprostý nesmysl. Každopádně si ho v brzké době zase pustím!

Čepel smrti (2009) odpad!

Tak tohle byl velký omyl. Nevím, jestli to byla ostuda více českému filmu nebo slasheru obecně. Buď jsem nevěřícně koukala nebo jsem se smála nad těmi dialogy. No a ta kamera? Radši nebudu komentovat. A to mi stačilo vidět několik minut.