Láska a pouta (2022)

Zajímavé pouze z pohledu na korejskou mentalitu. Korektní a vysoce slušné chování mezi lidmi, pracovní vztahy šéf, podřízený a ačkoli herci byli poměrně sympatičtí, mě to prostě nebavilo. Erotika 0, romantika 1 a humor 1.

Pěstní msta (2022)

2 hvězdy za kontaktní souboje 1 na 1 a výběr herců, ale jinak to je natočené, zrežírované a scénáristicky zpracované jak film z videopůjčovny v 90 letech minulého století ...

Všechny velké a malé bytosti (2020) (seriál)

Britové seriály prostě umí. Úplně úžasně vybrané prostředí, krajina a historické reálie. Herci se navzájem výborně doplňují a scénář je podle úžasné knihy úžasně zpracovaný.

Hříšnice - Cora (2017) (série)

Plastikami zhyzděná Jessica Biel velice uvěřitelně zahrála psychicky rozloženou osobnost. Statečně jí sekunduje Bill Pulmann v roli vyšetřovatele.  Nadia Alexander v roli nemocné sestry byla úžasná.

Duch - Mrtvá voda (2022) (epizoda)

Scénář pojednávající o Gamoře je totálně mimo mísu. A ta chemie mezi postavami prostě není a není :-( Nejsympatičtější postavou tohoto dílu je jednoznačně Ha Thanh Špetlíková. Ostatní detektivové, ač herci zvučných jmen, se vůbec nesnaží něco zahrát. Jen tam prostě jsou a nudí se čekáním na výplatu za natáčecí den.

Duch - Pračka (2022) (epizoda)

Trochu lepší než první díl. Naštěstí se přidal i humor, tak to bylo koukatelné. Bohužel chemie mezi Benonim a Dancingerovou je nulová a to seriál hrozně shazuje. Pedrag Bjelac se ale snaží, tak ještě na další díl kouknu a budu doufat.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Na české scéně se naštěstí občas objeví mezi "fekálními" komediemi i ty hvězdné. Po všech těch Románech především pro ženské publikum se konečně objevilo i něco oslovující i chlápky co také mají své dny. Plusem je, že se film dokázal i vcelku úspěšně zamyslet  nad tématy jako je přátelství, rodina a vlastně i život. Asi jediným zklamáním byla jindy výborná Daniela Kolářová. Ve filmu podala stejně mizerný výkon jaký by stačil v Ulici nebo Modrém kódu.

Jack Reacher (2022) (seriál)

Jack Reacher konečně takový jaký by měl být. Žádný trpasličí Tom Cruise, ale mlčenlivá gorila. Scénáristicky je série vcelku jednoduchá a od počátku víme kdo je na straně zla a kdo dobra. Žádná překvapivá zápletka se nekoná. Ale casting se vyvedl nejen s Alanem Ritchsonem, ale i zbytek ústředního tria byl perfektní. Chvílemi jsem si připadal jak na Divokém západě, chvílemi scénky jak vystřižené z filmu Kráčející skála a závěrečná akční scéna vystřižená jako z Komanda s Arnoldem :-)

Duch - Krysa (2022) (epizoda)

V prvním díle se povedlo pokazit vše, co se pokazit dalo a navíc i to, co se pokazit nedalo. Dám šanci ještě druhému dílu, protože pořád doufám že tak zajímavý námět se nedá zkazit. Čekal jsem vtip ve stylu Randall a Hopkirk. A ne ochotnické divadlo se vsunutou vložkou painballového střetu osmáků proti deváťákům.

Peacemaker - Superprimát (2022) (epizoda)

Absolutně nekorektní hlášky :-) a boj s gorilou byl úplně excelentní :-) Zatím asi nejvtipnější díl.