Chci tě zpátky (2022)

Zbytečná nuda s nesympatickými postavami i herci.

Morbius (2022)

V záplavě superhrdinských eposů tenhle upadne bleskurychle v zapomnění. Jared sice vypadá dobře, ale akce je totálně nepřehledná, tmavá a rozmazaná. Hlavní padouch totálně nudný a tak jsou potitulkové scény tím nejzajímavějším místem celého filmu. A zjevně i zbytečným místem, protože by jen blázen chtěl cpát peníze do dalšího mizerného dílka.

Vem si mě (2022)

Trochu jsem zazlíval tvůrcům obsazení přestárlé LO, ale málo platné. Ona prostě umí nejen zpívat, ale i hrát. Když pominu pár nelichotivých záběrů na vrásky z blízka, tak jsem po celou dobu prostě věřil, že Owena miluje a přál jsem jim, ať vše dobře dopadne.

Dokonalá souhra (2022)

Hezké i když málo využité  prostředí australské přírody a k tomu dva na pohled krásní herci v lehce podprůměrném i když milém konverzačním romantickém televizním filmečku.

Spiritwalker (2020)

Slušný nápad s táhnoucím se dějem zachraňují občasné akční souboje.

Ztracené město (2022)

Sandra má už prostě do sexy rošťandy z filmu Síť nebo Slečna drsňák daleko. Plastické operace z ní udělaly voskovou mumii (lidskou). To je největší negativum filmu a být trochu chemie mezi ní a Tatumem, odpustil bych i absolutní absenci nových nápadů využitých v jiných dobrodružných filmech. Ani "Harry Potter" nijak nezazářil jako šílený miliardář.  Zač tedy 2 hvězdy? Jedna za Tatumovo herectví. Ten si poradil s rolí sexy modela na výbornou. A druhou hvězdu zachránila krátká vsuvka s Trenérem :-). Brad Pitt skvěle pobavil se svou minirolí.

Clark: Hvězdný zločinec (2022) (seriál)

Herecké výkony byly sice excelentní, ale celý příběh stál za prd. Jistě bylo to před mnoha a mnoha lety takřka ve vzdálené galaxii .... Ale i tak mi neustále opakované nízké tresty za krádeže a i násilné trestné činy přišly směšné. Navíc chlápek byl totální macho a magor a ženské byly podle scénáře totální blbky.

Na mušce - Série 4 (2022) (série)

Poslední série byla jedna velká jízda. Skotská vražedkyně  neměla chybu a ačkoli se mimo vynikajícího Kim Bodnii takřka nevyskytovaly v ději mužské postavy, byla to i tak testosteronová jízda :-) Kéž by tak skvěle a v pravý čas dokázaly končit i jiné seriály.

Batman (2022)

Jednoznačně nejtemnější a nejdepresivnější Batman všech dob. Jako psychologické krimi funguje výborně, ale jako superhdinský film... To bohužel už ne. Technické vychytávky dělající Batmana Batmanem se ve filmu vyskytují velice sporadicky a vlastně i úplně k ničemu. Prostě jen tak aby film mohl tvrdit, že je Batman i když by to jakýkoli detektiv bez masky mohl řešit úplně stejně.

Šéfka - Rodina především (2022) (epizoda)

Seriál stále vybočuje ze zavedených klišé (Specialisté, Policie Modrava a další a další stejné série jen s jinými herci). Případy jsou zajímavé a navíc vývoj vztahů mezi členy týmu se posouvá díl od dílu kupředu.