Rosalinda (1999) (seriál) odpad!

Může toto vůbec natočit člověk????

Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ!!!!!!

Báječní a bohatí (1987) (seriál) odpad!

Kdo nechce ztratit polovinu IQ ať se tomuto filmu vyhýbá!

Rosalinda (1981) (seriál) odpad!

Co jsem komu udělal?!

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

A neskončí to a neskončí to.

Redakce (2004) (seriál) odpad!

A to jsem viděl jen 5 minut.

Ztracený svět (1998)

Všechno špatně! Tohle je levný brak. Scénář bych dokázal napsat já za týden a byl by daleko lepší. Naprosto necharismatické a protivné postavy. Knihu jsem četl a tohle s ní nemá prostě nic společného. Bohužel chtěl jsem fandit dinosaurům,ale to prostě nešlo. Bob Keen zřejmě nepochopil slovo dinosaurus. Dinosaurus je možná tak hladové zvíře a ne stroj na zabíjení. Nicméně dinosaury musel navrhovat nějaký prvňák co si koupil v tržnici gumové dinosauříky a rozhodl se oživit si svůj dětský sen. Bohužel zapomněl na to že Brachiosaurus nemá na ocase žádné trny a že raptoři jsou přece jen o něco větší než jeho figurky. Paleontologové museli u tohoto filmu umírat,protože všechny teorie o dinosaurech jsou zde naruby.

Aligátor II (1991) odpad!

Opravdu STRAŠNÉ! Myslím že aligátora mohli z tohohle filmu rovnou vyškrtnout,protože na obrazovce se buď místo něj vyskytuje dlouhé prkno,které jakoby požírá-no oni to vlastně ani nejsou herci,nebo jsou zde(trestuhodně) použity záběry z prvního dílu. Mutace byla opravdu děsivá. Aligátor je nesmrtelný. Přežije dynamit,granát,bodce,kulomet,prostě vše. A na konci náhle objeví zbraň která ho může zabít a mají vyhráno.

Casino Royale (2006)

Jak by řekl Ondřej Hejma:No páni tvůrci já vám to nebudu dávat po kapkách,jako tohle s bondovkou nemá nic společnýho. Ale jako samostatný film cellkem funguje.