• Thriller

Strašení (1963)

Je mi jasné,že v dnešnej dobe to už asi tak na človeka nezapôsobí a obzvlášť,nie na mainstreamové publikum(bohužiaľ).Ale aj keď má film cez päťdesiat rokov,stále funguje,a to lepšie ako väčšina dnešných ducharin,ktoré sú preplnené efektami,ľakačkami a majú prestrelené rozpočty no aj tak vlastne nestoja za nič.The Haunting považujem za skutočne poctivý horror,ktorý sa prekrásne pohráva s divákom a jeho fantáziou,dokáže vystrašiť a buduje hutnú atmosféru počas celej stopáže.U mňa jednoznačne za plný počet.

The Borderlands (2013)

Určite to mohlo byť podstatne lepšie,pretože ten nápad sa mi celkom pozdával.No bohužiaľ až na zopár otrepaných lakačiek typických pre FoundFootage film neponúka vôbec nič.K tomu úplne odfláknutý koniec pochoval celý film. 30%

Mara (2013)

Tipujem,že rozpočet filmu sa rovnal zhruba môjmu obsahu peňaženky týždeň pred výplatou,čo okrem otrasných a trápnych hereckých výkonov brutálne bilo do oči.Kozy blonďatej bitch v hlavnej úlohe boli väčšie ako herecký talent všetkých zúčastnených nehercov dokopy.Zbytočná strata času.

La memoria del muerto (2011)

Nie!Ja som na to proste nemal nervy.Dva krát som sa to pokúsil dopozerať dokonca,no proste to nebolo v mojich silách.Určite sa na mojom hodnotení silno odráža aj fakt,že v tomto filme hrá hlavnú rolu asi tá najšerednejšia herečka v celej Argentíne.Uznávam,že moje hodnotenie je subjektívne a je dosť pravdepodobné,že to iných ľudí zaujme ale pre mňa je toto naozaj braková záležitosť.

Hotel (2004)

Občasné náznaky atmosféry a celkom zaujímavý aj keď vlastne už dávno otrepaný námet,to je všetko čo tento film ponúka.Frigidná bloncka v hlavnej úlohe plus niekoľko Rakúskych nýmandov na ktorých ma doslova bolelo sa pozerať. Nemôžem nespomenúť diskotékové ,,tanečné kreácie,, pri ktorých sledovaní som sa doslova hambil,že ten film vôbec pozerám.Určite sa to dalo aj v tomto minimalistickom duchu natočiť oveľa lepšie,no bohužiaľ,je to kravina na entú.

Americký zločin (2007)

Narozdiel od The Girl Next Door sa Americký zločin pravdepodobne drží viac skutočných udalosti okolo tohto prípadu(aspoň sa tak film tvári).Herecké obsadenie je tu samozrejme zaujímavejšie.V každom prípade to nieje zrovna kúsok pre slabšie povahy,ale film pôsobí presne ako má,znechutí a znepokojí človeka na plnej čiare.Myslím si ale,že každý jeden človek si musel pri sledovaní položiť otázku,či boli všetci v okolí tejto rodiny naozaj tak ľahostajní,aby to mohlo zájsť až takto ďaleko...

Přežijí jen milenci (2013)

Keby som to mal hodnotiť ako horror tak by to asi nedopadlo moc dobre.No mne sa film proste páčil.Táto temná upírska artová dráma,je po všetkých tých otrasných a plytkých homo-upírskych-telenovelách ala Twilight doslova vykúpenie.Dúfam,že sa bude točiť viac filmov ako je tento,pretože mne tie dnešné brakové upírsko/vklodlačie sračky pre násťročných naozaj nič nehovoria. 70 %

Démon pomsty (1988)

Som si vedomý,že moje hodnotenie je troška prestrelené ale nemôžem si pomôcť. BAVILO MA TO!

Thanatomorphose (2012)

Veľmi slabý film ktorý je postavený celý iba na tom,že je naozaj nechutný.Neukojená,masturbujúca,polomŕtva a rozkladajúca sa holka nieje nič z čoho by som bol nejak nadšený,obzvlášť keď je film bez akéhokoľvek deja a takmer žiadnych dialógov.Podstatne lepší mi prišiel nedávno videný flick na tento spôsob Contracted ,ktorý mal aspoň hlavu a pätu.

Nekromancie (2009)

Tento film nieje pre každého diváka a ani pre každého fanúšika horroru.Nieje to žiadna mainstreamová vysokorozpočtová záležitosť,takže to asi neosloví,respektíve nenadchne moc divákov,ktorí očakávajú super efekty a dokonalý vizuál v hollywoodskom balení.Bez debát film veľmi pripomína Barkerovho geniálneho Hellraisera,no mne to nejako neprekážalo a celkom ma to bavilo. 50%