• Thriller

Frankensteinova armáda (2013) odpad!

Dávajte bacha,pretože keď Vás začne naháňať hrdzavá chladnička ktorá má na sebe nálepku s hákovým krížom ide Vám o kejhák :-D

Stíny temnoty (2012)

Snipes padol na úplné dno!Dúfam sa mu podarí si napraviť reputáciu,pretože toto je brak jak vyšitý.

Los ojos de Julia (2010)

Keby tam nehrala Belén Rueda tak by tento film v žiadnom prípade nedopadol tak dobre.Tvorcovia išli na istotu,postavili to celé na jednej herečke (v dvoch úlohách) a vyšlo to na výbornú!

Pár nenormálních aktivit (2013)

Marlon Wayans by si mal vytiahnúť hlavu zo svojej prdele a uvedomiť si že vtipy o prdení boli celkom vtipné (no aj tak trápne) za čias Leslieho Nielsena.Celé zle!

The Hike (2011)

Tieto Spice Girls verzus úchylný horolezci by sa dalo považovať za celkom obstojný exploitation ale problém je,že toto všetko tu už bolo nespočetne krát. 40%

The Traveler (2010) odpad!

Val Kilmer tam chodí dookola ako taký smutný hríb a je to totálna p*čovina!

Marley a já (2008)

Marley je oproti mojej pitbullke úplne mimálne zlo!Máme už tretí gauč za 6 rokov :D

Kletba z temnot (2012)

Ďalší mainstreamový exorcizmus,tentokrát v židovskom podaní.Oproti mnohým possession sračkám ktorých je ako húb po daždi je toto pohoda. 70%

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Našťastie som od toho po fiasku zvanom Afterlife nečakal absolútne nič,takže mam p*či!Úplný otras.

Sirotčinec (2007)

Celkom slušné,ale je tam dosť hluchých miest.Samozrejme Belén Rueda, zase na jednotku.