• Thriller

Bitevní loď (2012)

Rihaňa nech radšej ostane pri spievaní debilných troj-slovných textov pre neandrtálsku Americkú vypatlanú mládež. Totálne dno!

Smrti napospas (2006) odpad!

Španielske horrory mam rád ale toto sa ani nedalo dopozerať.Totálna sračka!

Kruh (2002)

Ľudia o tomto filme rozprávali aký to je geniálny horror..Táto mysteriózna/detektívka ma teda vôbec nepresvedčila!Áno Kruh je fakt dobrý nápad ale to je asi tak všetko.Vzhľadom na to v akých superlatívoch sa o tom rozpráva som po jeho vzhliadnutí ostal dosť sklamaný.

Uneseni (2006)

Jediné čo môže tento film ponúknuť je atmosféra,bohužiaľ ja osobne som tam nič viac nenašiel.

Diktátor (2012)

Áno je to sranda,ale popravde ani prestrelená homo pakáž Bruno a ani toto sa na Borata nechytá.

Tajemný muž (2012)

Toto nieje v žiadnom prípade horror ale na druhej strane je to fakt dobrý mysteriózny/thriller.Jessica Biel to dala na výbornú takže spokojnosť.

Boogeyman (2005)

Ani jeden z týchto troch filmov ma absolútne nedokázal zaujať.Pre mňa asi zatiaľ najdebilnejšia hororová séria vôbec.

Poslední premiéra (2008)

Môj už klasický problém s týmito čing-čong hatlaninami je ten,že neviem rozoznať kto je kto..ale to nemôže za moje nízke hodnotenie k tomuto filmu pretože to je proste nuda!