Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Nebavilo ma to, oproti kriminálkam CSI , či Myšlienkam vraha iba béčkový odvar. A kostička mi šla krajne na nervy........takže pár častí a už som na to zabudol. U mňa zle.

Motýlek (2017)

Niektoré filmové skvosty už remaky nepotrebujú. Film z roku 1973 je o 44 rokov starší, ale je o 4 triedy lepší ako tento zbytočný počin. Medzi podobné zbytočné remaky patria okrem tohto Psycho, Ben Hur, Bod zlomu, Sedem statočných, Vražda v Orient Exprese, Traja mušketieri, Vinnetou........Načo kaziť filmový dojem a spomienky na originál.........a dvojica Steve McQueen, Dustin Hoffman sa jednoducho pri všetkej úcte nedá nahradiť......

Pumpa (2020) (seriál) odpad!

Poslednú dobu sa mi zdá, že televízie súťažia, ktorá natočí väčšiu stupiditu a trapošinu. Myslím že tento počin STV sa vyrovná Uhorčíkovi z JOJ, či Hornej Dolnej z Markízy. Všetky sú čistým dnom televíznej zábavy......ešteže sa to dá vypnúť.......

Šarlatán (2020)

Aj keď námet, kamera a herecké výkony boli fajn, stále niečo tomu filmu chýbalo. Akoby Agnieszka mala problém s dotiahnutím (každého) svojho filmu. Záver bol úplne nezvládnutý a škoda nevyužitého celkového potenciálu, ktorý zatiahol film len do priemeru. Za mňa 65%. PS: páčili sa herecké výkony Trojanovcov, Loja a najmä Jaroslavy Pokornej (lev za vedľajšiu úlohu by ju minúť nemal) a samozrejme kamera Martina Štrbu bola excelentná.

Poslední představení (2020) (seriál)

Úchvatné a úžasné. Pohľad priamo do kuchyne jedného z najlepších športovcov sveta so všetkými kladmi i zápormi, ktoré k životu svetovej športovej celebrity patria. Michael Jordan bol najlepším basketbalistom na svete, fenomenálny hráč. To že k vrcholu patria aj hviezdne maniere je jasné, ale na druhej strane žiť život hviezdy je dosť náročné. Každopádne tento filmový pohľad som hltal každým dielom. Som spokojný a nič iné ako 100 sa ani nedá dať do hodnotenia.

Judy (2019)

Úžasná Renée Zellweger a nudný prázdny príbeh, to sú dve charakteristiky tohto nezaujímavého o (pre nás) celkom nezaujímavej herečke. Takže celé to stojí Rennée-inom hereckom výkone a viac pozitív som tam nenašiel. Celkom nuda a zabudnutie.

1917 (2019)

Pre mňa veľké sklamanie, polonudný príbeh, časť filmu v zbúranom meste priam príšerná a celkovo takmer nič, čo by stálo za rozobratie s filmovými nadšencami. Netuším, čo zaujalo porotcov akadémie a ani nechápem to nadnesené hodnotenie.

Kopačky (2008)

Americké komédie sa málokedy vydaria. Ani táto nepatrí k nijakému ternu. Nevyhla sa trápnostiam a pôsobí dosť nesúrodým a rozporuplným dojmom. Herci prehrávajú a dej časom dosť nudí. K tomu keď pripočítam príšerný slovenský dabing, v ktorého znení som túto nezaujímavú vec videl, neviem dať viac ako jednu hviezdu a už nikdy viac nechcem o tomto zbytočnom filme ani počuť.

Krásný kluk (2018)

Veľmi silný a smutný príbeh s výbornými hereckými výkonmi. Prierez hudby tiež veľmi fajn. Doporučil by som ho púšťať v školách ako prevenciu pred drogami. Z Chalameta rastie hviezda svetovej úrovne.

Ženská na vrcholu (2019) odpad!

Keď pred vianocami prišli do kín dve komédie s vianočnou tatranskou tematikou - slovenský "Šťastný nový rok" a český "Ženská na vrchole" váhal som, ktorému dať prednosť. Nakoniec som sa rozhodol kvôli kvalitnému hereckému obsadeniu pre slovenský ....a urobíl som sakra dobre. Šťastný nový rok sa na prekvapenie fakt vydaril a veľmi pobavil. Po čase som sa dostal aj k tejto gebuzine a bolo to pre mňa strašné sklamanie. Od nezáživného príbehu až po hrôzostrašné herecké výkony hodné na zlatú malinu, sračkové hlášky, ktoré nemali ani za mak vtipu a pôsobili trapne až po vrcholne protivných detských predstaviteľov.....Fakt hrôza, ešte teraz je mi z toho vážne zle. Polívková sa totálne zhovadila a bola tak slabá ako celý film, Dejdar tuctový ako vo väčšine prípadov, takže nenašiel som tam žiadny svetlý bod. Ani chudák Polívka nemal čo hrať..........