Zaříkávač koní (1998)

Geniální. Krásné. Smutné. A co se mi na tom filmu líbilo? Robert Redford, koně, příběh, příroda,...vlastně všechno, jelikož to do sebe všechno zapadalo. Neuvěřitelně silný příběh. 100% a ještě hodně navíc. :)

Sama v čase normálnosti (2010) (TV film)

Zvláštní. Ani jsem se na tento film nechtěla podívat, ale mamka mě přemluvila. A po konci jsem vůbec nelitovala, že jsem to viděla. Na začátku tvrdá vrchní sestra a na konci vyčerpaná sestra pomáhající starým lidem jíst a dojít si na záchod. Je až neuvěřitelné, co dokázal Viktor Polesný za 90 minut vykouzlit. Opravdu velmi dobrý film i když k dokonalosti mi tam ještě něco málo chybělo. 90%

On je žena! (2005) (seriál) odpad!

Pane bože, co to mělo být?! Vůbec nechápu jak na něco takového mohla Ivana Chýlková kývnout.

Zvíře (2001) odpad!

uředník Marvin+Rob Schneider+vše ostatní=trapárna hodně velkého kalibru. A i ten plakát je otřesný... 0%

Mrazík (1964)

Tato ruská pohádka mě opravdu nebaví a vůůůbec nelíbí. Jednu hvězdičku dávám...vlastně za co ji dávám?! Asi za snahu.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Vůbec mě to nezaujalo, řeší se tam stále to samé. A ty jeho bojové scénky. Ne nikdy jindy...

101 dalmatinů (1996)

Psíci jsou tam opravdu nádherní a proto za ně 2*

Kytice (2000)

Až moc morbidní...

Krok za krokem (1991) (seriál)

Asi jediný seriál, který mě ani po několikátém shlédnutí nenudí. Pokaždý se u něho řehtám. 95%