Město (2010)

Něčím zajímavý film s jedním klišé. Dobračka se zamiluje do napůl záporáka a napůl záporák do dobračky. Tady je to ale v pořádku a hezky to do zásahu děje pasuje. Já si myslel že se budu nudit, nenudil jsem se ale vůbec. Jak bych to řekl.. Affleck za 2, Jeremy za 1 s hvězdičkou. Jeremy by měl už nějakou nominaci proměnit.

Bože tohle je taková debilní stupidita. :D No komedie přesně pro mě. Úplně dementní a nebojácná, nedrží se ničeho. Vtipné situace a narážky, které se jiné komedie bojí použít, např. scéna s koupí auta. Začal jsem se smát už v první minutě a přestal jsem se smát půl hodiny po konci. Viděno s dabingem a musím říct že Boratův dabing je dobrý, i s dabingem jsem si jeho mluvení dost užil.

Rebelka (2012)

Rebelka je jako jedna ze starších animovaných filmů, je taková nevinná, něco jako Shrek. Roztomilý příběh pro děti, ale i pro dospělé, no vlastně pro všechny generace. Tenhle přìběh mě zase pobavil a stačí mi to na půl rok od sraček určených pro děti, ale radši by to nikdo neměl vidět. Díky Rebelko. POSLEDNÍ KOMENTÁŘ V ROCE 2012. :D

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Jsem tak zklamanej. Já se těšil na "starou" dobrou podívanou ze sedmdesátek. Sakra zažil jsem celkem nudu. Postavy pro mě byly otravné a nezajímavé. Já čekal úplně úžasný starý horor, na který nezapomenu. Co ale cením je originalita na tu dobu a je to celkem krvák. Nic víc.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Takový masakr jsem tedy vážně nečekal. On to totiž vlastně masakr není. Bavil jsem se ale u psychoušské rodiny. Hlavní a největší plus u tohohle snímku je Ed Gein. Tedy, že je to natočeno na jeho motivy vražd. To co těm ženám prováděl je tu celkem dobře zachyceno, samozřejmě ale na nějakých dementech.

Gauneři (1992)

V Gaunerech jsem hned zahlídl tvůrčí genialitu Quentina Tarantina. Dlouhé řeči a podobně. Jelikož jsem viděl dřív jeho nejlepší film Pulp Fiction, z Gaunerů mi jeho režie přímo vyzařovala. Dobrý nápad, který mě zaujal a hodně pobavil. Výborné narážky "Hnědý, to je jako hovno". A navíc ještě nejlepší léta Tima Rotha. Dočkal jsem se i skvělého konce.

Psycho (1960)

Psycho byl nazval jako kultovní filmu v okresku hororů. Koukal jsem na Psycho a viděl jsem tolik a tolik dnešních hororů. Jako vy vše začalo tady. Ono ale nenabízí skutečně dobrý horor ze začátku šedesátých let, ale i dobrý film. Zabaví na celou délku stopáže, dokonce i ty ukecané scény. Anthony Perkins odvedl super výkon a Hitchcock je legenda hororu.

Ed Gein: The Butcher of Plainfield (2007)

Masový vrah Ed Gein mě zaujal a tak jsem si o něm zjistil pár informací. Poté jsem zjistil že existuje i film na jeho motiv vraždění. Tohle mi přijde jako takový dokumentární horor a na video film i dobře zpracovaný. Herecké výkony nejsou vůbec špatné a děj je prolnutý s životem opravdového Eda Geina. Dokumentárně dobrý a hororově uspokojivý. Ed Gein byl opravdu nechutné a zvrácené zvíře.

Dokonalý Spiderman (2012) (seriál)

Jasně, je to určené hlavně pro děti. Ale já jako fanoušek Spider-mana a celého Marvelu, hodnotím ze svého pohledu. Spider-man je tak neskutečně dětský že si to snad ani nezaslouží, chudák jeden. Líbí se mi odkazy na jiné postavy a taky představení Novy. Dokonalý Spider-man ode mě dostává dvě hvězdičky za animaci.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Pro mě rozhodně překvapující film, který jsem přeskočil. Upozornil mě na něj známý, tak jsem mu dal šanci. Nelituji těch 96 minut, protože byli úžasné. Tak malý film a přitom tak velký. Řeknu vám, osmička přesvědčila i mě. Tohle je jeden ze starších klenotů, který by si měl pustit každý, kdo se aspoň trochu zajímá o rozbor filmu.