Sólista (2009)

Emocionálně vypjaté, to zařídila hlavně bravurní hlavní dvojice. Nathaniela mi bylo líto a Steva jsem si za jeho dobrý charakter. Sólista tedy nabízí hlavně příjemné postavy, které jsou na filmu to nejlepší. Jsem rád za delší scény bez střihu, kvůli hudbě jsem se tak mohl do filmu lépe vžít.

Veřejní nepřátelé (2009)

Jakou velkou parádu to nevidím. Zajímavé to je, je to i dobře natočeno, herci jsou skvělí, ale furt mi něco chybělo. Možná pravá napínavá atmosféra s dobrou hudbou. Ale toho jsem se dočkal na konci, takže jsem se rozhodl zvednout jednu hvězdičku. A Johnny Depp zahraje dobře prostě každou roli.

Superman se vrací (2006)

Já jsem vážně naštvaný. Sice jsem neočekával žádný mega film, ale taky ne takovej hnus. 154 minut? To protože se tam moc kecá a úplně zbytečně, úplně o ničem. Tolik dlouhých a naprosto zbytečných záběrů, že mě to po hodině začalo nudit a modlil jsem se aby to už mělo konce. Brandon Routh mi v roli Clarka nevadil, ale kdo je sakra kostymér, že v 21. vypadá Superman na filmovém plátně jako vyždímaný Ken? Udělali z něho hroznýho slizáka, ani se nedivím těm parodiím na něj. Bryan je tvůrce dvou skvělých filmů o X-Menech, ale Supermana ani trošku nezvládl. Chtěl udělat velkofilm, ale selhal na plné čáře. A vizuálně je to hodné průměrného kino snímku, takže na to, kolik Superman Returns stálo je to ostuda. Bryan je prostě talent na utrácení peněz. Když je to samo o sobě taková blbost, mohla být aspoň ta akce suprová, ale kdepak, taky suchá, nemastná, neslaná. Nejradši bych si to koukání odpustil. Zajímalo by mě, koho napadlo to takhle posrat.

Skvělí chlapi (2000)

Jako kvalita se dají Skvělí chlapi označit, ale jako hrozně potřebný film ne. Protože se na ně téměř zapomnělo. I finančně prodělali. Jednou se na to dá podívat, ale to vážně stačí. U pár scén jsem se i zasmál, ale dějem jsem se nekochal. A řekl bych že to celé táhne Robert Downey ve vedlejší roli.

Žhavé výstřely (1991)

Klasická blbost ze začátku devadesátých let v čele s mladým Charliem. Pro mě i přes stáří tohoto snímku je to pořád zábavná paráda se vším všudy. Hot Shots! v žádném případě nenudí, protože se neustále děje nějaká ta hloupost pro pobavení. Tady myslím že to začalo, ta série parodií.

Šťastní až do smrti (2011) (seriál)

Happy Endings se pro mě stalo srdeční záležitostí jako Přátelé. Nevím čím to je. Jestli rozvitými charaktery postav, které jsem si prostě zamiloval, nebo tím humorem. Humor v HE je mi hodně blízký a vždy se skvěle pobavím. A když (bohužel) odehrává jednou za čas scéna s trapným dialogem, ihned odpouštím. Miluju pravidla, které se v tomto seriálu odehrávají. To znamená pro každý díl jiná úplně stupidní zápletka. Charaktery postav se stále více otevírají. I když je prostě nejlepší Max, mám hrozně rád i ostatní postavy a žádná mi nevadí. Třeba v HIMYM mi neskutečně vadí Lily, už od začátku. Tady je vše hrozně v pohodě.

T is for Toilet (2011)

Šílená hovadinka přesně pro lidi jako jsem já. A krásná brutalitka.

Jimmy Kimmel Live! (2003) (pořad)

Show Jimmyho Kimmela je podobná ostatním, viz česká Show Jana Krause. Jimmy má ale svůj vlastní humor, kterým se ostatním zemím vyrovnává. Jimmyho show je známá po celém světě a to ne kvůli tomu, že si zve ty největší hvězdy světa, ale kvůli tomu co vymýšlí. Snad každý na světě zná aféru s Mattem Damonem. Dále různá parody videa nebo fiktivní trailery. Ten člověk má smysl pro humor, obrací ho pro ostatní a ještě za to bere peníze.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Kdyby se nejednalo o muzikál, hvězdičky by padali dolů. Ale to tak bývá u všech muzikálů. To znamená že je vše stavěno na precizních hercích. Tady hlavně, kdo jiný, než Johnny Depp. Prostě excelentní výkon a nechápu kde je ten Oscar. Co proti němu ti akademici mají. I ostatní nejsou k zahození. Prostě Sweeneyho Todda drží dobrý výběr herců. A přestože Burtona rád nemám, ani jeho styl ne, tohle se mu celkem povedlo.

Podivní (2010)

To proč se vyskytla nákaza není opodstatněno, ale nakažení jsou vyobrazeni tak aby každý pochopil o co se vlastně jedná. Dvě menší rodinky se chtějí dostat z divokého městečka. Mysteriózní horor Podivní sleduje emoce při snaze zachránit si život. A je to zachyceno dobře a bez menších chyb. A úplný konec s malým překvapením také paráda.