Croodsovi (2013)

Croodsovi jsou vynikající paráda se vším všudy. Kouzelný animák, který je na rozdíl od ostatních právoplatná skvělá komedie. Už dlouho jsem se u animáku tak nenasmál. A zároveň jsem se kochal roztomilým příběhem provázeným emocemi. Už se nemůžu dočkat této série, pokud si další díly udrží kvalitu.

Let's Dance 2 (2008)

Je to o ničem. Totálně klišovitý a trapný děj se snaží zazdít trapná hudba s ještě trapnějším tancem. Já tohle dokážu ocenit, ale Let's Dance 2 má od filmu daleko. Proč si někdo nevzal kameru a nenatočil dementy jak tancují a pak to nehodil na youtube? Protože to bohužel vydělává v kinech peníze.

Plnou parou vzad! (2002)

Jde vidět že pan Mort Nathan dal do Boat Tripu jedno velké nic. Ten prostě vzal nějaké peníze, protože je rád že nějaké dostal. Poté si zřídil debilní štáb a natočil kravinu. Nechápu jak někdo může na něčem strávit aspoň tři měsíce života a ono to nestojí za nic.

8. míle (2002)

Zajímavé provedené životem kluka, který se vypracoval na úplnou špici. Pro jedno shlédnutí dobré, dále už 8. míle nijak nepoutá. Vůbec ničím. Za to může to amatérské zpracování. Mohla se lépe zakomponovat hudba, aby se probouzeli aspoň nějaké city. Hned by tu atmosféru divák cítil lépe. Je to celkem škoda, protože se z tohohle příběhu dalo vyždímat mnohem více, než ustřelené koule kamaráda hlavního hrdiny.

Bailando - Tančím pro tebe (2007) (pořad)

Proč odpad? Protože se přeci tančilo pro postižené děti, ne. Kdyby chtěla televizní stanice dětem mermomocí pomoc, dá jim vše potřebné jen tak. Nezakládá pro to trapnou taneční soutěž, která bojuje s emocemi. A je to jen kvůli penězům. Právoplatný reality show odpad.

13 duchů (2001)

Proč vznikají horory s dobrým námětem, ale hororově stojí za prd. A naopak. Tohle působí dobře jako horor, masky, zvukové efekty a možná i herecké výkony si na horor náramně vystačí. Ale jako film už to pěkně kolísá. Což je vážně škoda, protože 13 duchů mají dobrý potenciál.

Paul McCartney: My Valentine (2012) (hudební videoklip)

Už jen to jaké dvě hvězdy v tomto klipu hrají je prostě úspěch. Ale i kdyby tam nebyli tihle dva, líbilo by se mi to. Protože po hodně velké době jsem viděl poctivou originalitu. Přemýšlením se nikdo moc dlouho nezabýval, protože nebylo proč. Takhle to stačí a je to super.

Šmoulové (2011)

Přestože je jasné, že jsou Šmoulové tvořeni především pro děti, nijak mě to neohromilo. Je více filmů pro děti, u kterých se mnohdy celkem bavím. Ale Šmoulům chybí šťáva. A bohužel i hodně vtipní scény, párkrát se usmát bohužel nestačí. Aspoň že dobře obsadili jednu roli a to Patricka.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Charlie je prostě skvělej a Topper Harley je jedna z jeho nejlepších rolích. Ta role je hlavně hrozně ikonická a k Charliemu se naprosto hodí. Dvojka se snad ještě větší stupidita, hodněkrát jsem se zasmál a hlavně jsem se kochal debilními scénami. V poslední půl hodině je to poctivá parodie.

Jonah Hex (2010)

Přesně tohle ještě filmový průmysl potřebuje a bude kompletní. Fantasy akční western! Po celou dobu koukání mi připadalo že sleduju trochu jinou odrudu hry Red Dead Redemption, to asi bylo tím westernovým prostředím. To rychlé střílení propojené s fantasy vypadá prostě dobře. Už se těším až vznikne plnohodnotný letní blockbuster s touhle tématikou. A klidně zase s Megan Fox.