Zrůdy (1932)

Muj první film v rámci výzvy od uživatele pornogrind a jsem mu vděčněj, že mi dal do výzvy právě tenhle film, protože jsem upřímně o jeho existenci nevěděl.. Zrůdy jsou sice film starší než moje babička, ale vtáhlo mě to děje hned na začátku a už nepustilo, ono vidět pohromadě tolik ,,zrůd" a ,,omylů" přírody je mimořádný samo o sobě a je to jeden velkej bizár..

Do větru (2018)

Za tohle chtít po divácích peníze v kinech tak se jako tvůrce studem zabiju nebo se o sebevraždu aspon pokusim, ale zas na druhou stranu - začátky nikdy nebyly lehký a konkurence je veliká..

Neviditelný (2020)

Jsem fakt rád, že dobrý filmaři ještě nevymřeli.. ne že by to bylo na plnej počet, ale je radost sledovat když to někdo umí.. Neviditelný byl jeden z nejvíc očekávaných filmů roku 2020 a naštěší to dopadlo dobře, první půlka byla sice slabší, ale pak jsme byli svědky poctivýho řemesla..

Párty Hárd (2019)

Pořád nemůžu uvěřit, že tohle vůbec vzniklo v Česku.. sice jsem čekal pětihvězdičkovej zážitek a doufal jsem, že smíchy spadnu ze židle, ale i tak je Řezník umělec a rebel..

Lov (2020)

Nemůžu říct, že bych vrněl blahem, ale v podstatě s tim nemam problém a v rámci filmů tohohle typu jde o přijatelnej kousek kterej by nikoho neměl výrazně zklamat.. je vidět, že scénarista už má něco za sebou a díky průměrný stopáži divák nemá šanci se nudit..

Pojď za tátou (2019)

Nevim jestli nějak stárnu nebo v čem je chyba, ale drtivá většina těch filmů kdy je komedie namíchaná s hororem/thrillerem mi nesedí a Come to Daddy patří mezi ně.. černá komedie ale s hororem/thrillerem to nemá prakticky nic společnýho.. kdyby mi bylo 12 tak bych to možná považoval za veledílo

Daniel Isn't Real (2019)

Nevim, koho chtěl timhle Adam Egypt Mortimer oslovit, ale mě teda moc neoslovil a celkovej dojem byl v podstatě žádnej.. námět s imaginárním kamarádem je sice zajímavej, ale bylo to takový zbytečně roztěkaný a chaotický, prostě další slabší kousek..

V síti (2020)

Už chápu proč se o tom tolik mluvilo a bylo toho všude plno.. ne že by to ve mě vzbudilo extrémní emoce, ale Vít Klusák je nejlepší českej dokumentarista posledních minimálně deseti let.. fascinovalo mě, že ty herečky opravdu vypadaly na 12 a je to mimořádně zajímavej dokument

Absurdistán (2006)

Tak tohle byl slušnej bizárek a zajímavej mix komedie a sci-fi, kterej mě přesvědčil jak moc jsem rád, že se roku 2505 nedožiju, protože by to fakt jednou mohlo bohužel takhle vypadat..

Přes prsty (2019)

Typická novodobá česká komedie, která má bejt hlavně o sportu, ale o ten tu vlastně v první řadě nejde, v první řadě se tu řeší vztahy a něco co se sportem vůbec nesouvisí.. na Petru i Denisu se hezky kouká, obě jsou to hezký ženský, ale filmařsky je to bída, komedie má bejt hlavně vtipná a já se moc nesmál.. trochu to zachránil Langmajer, kterej občas zandal nějakou tu hlášku.. vůbec si neumim představit tu nasranost kdybych na to šel do kina