Černé Vánoce (2006)

ucházející vánoční slasher, ale v konkurenci všech slasherů nemá šanci přijít s něčim mimořádným ikdyž ta vánoční atmosféra se celkem povedla..

Ďábelský Santa (2005)

jeden z těch lepších vánočních filmů.. přišel jsem k němu jako slepej k houslím a o to víc mě překvapil a jsem rád, že někdy jde doopravdy smíchat horor s komedií..

Milada (2017)

Filmu Milada jsem se kvůli jeho dlouhý stopáži dlouho vyhejbal, ale životopisný filmy mam rád tak mě nakonec ani Milada nemohla minout.. Češku sice nehraje Češka, museli tu herečku předabovat, ale to ve výsledku neni ten největší problém, největší problém bych viděl v tom, že celkovej dojem je prostě tuctovej..

The Rage (2007)

Začátek mě celkem vtáhnul do děje, ale pak mi ty supi který vypadali totálně nereálně začali jít na nervy spolu s tou divnou kamerou a ty nesympatický ,,herci" mi šli taky na nervy ikdyž si myslim, že úplnej propadák tenhle film neni..

Krvavá nevěsta (2019)

Horor? podle dnešních měřítek asi jo, takže ve výsledku spíš hororová komedie.. nechápu, že po tak dlouhým čekání mam za sebou zřejmně zklámání roku 2019.. vzhledem k průměrný stopáži mě to do děje moc nevtáhlo a to gore to moc nezachránilo, slabší 3..

Vražda na jachtě (2019)

Adam Sandler má zřejmně už to nejlepší za sebou.. tohle byly všechny žánry a zároveň žádnej.. od Netflixu jsem zatim moc opravdu kvalitní tvorby neviděl, bohužel..

Marian (1996)

Na Čechy dost povedenej film v rámci podobných filmů.. mělo to takovou syrovou, ponurou atmosféru a uvědomil jsem si jak moc jsem rád za dětství který jsem měl.. zvlášť první půlka byla povedená a docela se divim, že to tu neni v červenejch číslech..

Staříci (2019)

Nejspíš českej film roku a možná jeden z nejlepších českejch filmů posledních let.. skvělej scénář udělal svoje a herecký výkony Jiřího Schmitzera i Ladislava Mrkvičky to ještě podtrhly.. konečně zas českej kterej ještě určitě uvidim hodněkrát.. hodně silný 4* a fakt jsem za ten film rád..

Narok 6 metre (2018)

Ikdyž nepatřim mezi ty lidi, který brutálně vytáčí nelogičnosti ve filmu, tak tady mi to fakt drásalo nervy.. jako celek to určitě úplnej průser neni, ale u mě vede letošní Kořist.. mam rád survivaly, i tenhle nebyl vyloženě špatnej, některý scény byly napínavý dost nicméně tohle bych nechtěl zažít..