Ta paidia tou Diavolou (1976)

Asi nemá cenu psát, že běžnej divák tenhle film vůbec neocení, ale ocení ho lidi který jen tak něco nerozhodí, protože tady je těch brutalit a úchyláren víc než dost.. sice mi přišlo, že chvilkama to nemělo hlavu ani patu ale vtáhlo mě to do děje a to je to hlavní.. jenom ta hudba se mi tam vůbec nehodila a pokazila mi celkovej dojem z toho filmu.. jsem rád, že jsem to už konečně viděl

Arctic: Ledové peklo (2018)

Podle mě životní role Madse Mikkelsena.. tenhle herec mě začíná čim dál tim víc zajímat, protože hraje fakt dobře a tady doslova utáhnul celej film.. za mě jeden z nejlepších survivalů, třeba scéna s medvědem byla perfektní.. nebejt tý úplně závěrečný scény tak dam pět.. potěší přiměřená stopáž..

My (2019)

Na Us jsem se fakt těšil, protože Peeleho Get Out bylo vynikající, ale z Us rozhodně tak nadšenej nejsem, ale ani zklamanej.. začátek byl dobrej, rodinka co si vyjede na chatu a pak je tam přepadnou čtyři podivíni, bylo to napínavý a originální, ale když se film blížil ke konci tak už to začalo bejt až zbytečně moc velký psycho.. za mě slabší 4 hvězdy

MOST! (2019) (seriál)

Tak jo tohle se povedlo.. lepší českej seriál jsem dlouho neviděl, je vidět že se pořád ještě najdou lidi, který umí natočit fakt vtipnej a zároveň seriál kterej ukazuje českou realitu.. doufam, že bude druhá řada

Para Elisa (2013)

Tyhle filmy co se odehrávaj na jednom místě mam rád a tohle mi dost připomnělo Misery, ale škoda že to mělo tak krátkou stopáž ikdyž co se týče kvality tak je Misery někde úplně jinde.. jako film od kterýho jsem vůbec nic nečekal to však bylo v pohodě..

Důvěrný nepřítel (2018)

Tak tohle ne.. je to typická ukázka jak se dá zkazit celkem dobrej potenciál/námět.. v první řadě mi byl Vojtěch Dyk hrozně nesympatickej, ale to je mi v každým filmu.. Karel Janák už má něco za sebou, ale tohle si myslim, že bylo nad jeho síly.. jako thriller to moc napínavý nebylo.. jak by řekl muj kamarád: neměli tam bydlet

Potomek (2019)

No comment! Konečně zas film kterýmu dam bez pocitu viny silných 5.. svým způsobem tu už ,,podobný" filmy byly, ale tohle je pojatý jinak.. chci to vidět znova

Úniková hra (2019)

Dostal jsem přesně to co jsem čekal a jsem spokojenej.. film krásně ukazuje jak se chovaj lidi v krizovejch situacích a oceňuju každej podobnej film, protože jich zatim moc neni.. taky nechápu proč dali část konce hned na začátek, ale kromě toho mě to vtáhlo do děje a už nepustilo plus ta hudba taky stojí za pochvalu.. za mě slabších 5, ale jsem rád že tentokrát se to čekání fakt vyplatilo

Občan X (1995) (TV film)

Jednoduše napíšu, že tohle je jeden z nejlepších filmů o sériovejch vrazích co jsem kdy viděl.. prvotřídní životopisná kriminálka a ikdyž jsem věděl jakej byl osud skutečnýho Andreje Čikatyla, tak mě ten film fakt vtáhnul do děje a nepustil..

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Neni drama jako drama, ale tohle drama mi dokonale sedlo.. je to takovej příběh o jedný zvláštní rodince a ten hereckej výkon kterej tu předvedl Leonardo mi přišel jako z jinýho světa.. takhle by nezahrál retardovanýho kluka asi nikdo!