Narok 6 metre (2018)

Ikdyž nepatřim mezi ty lidi, který brutálně vytáčí nelogičnosti ve filmu, tak tady mi to fakt drásalo nervy.. jako celek to určitě úplnej průser neni, ale u mě vede letošní Kořist.. mam rád survivaly, i tenhle nebyl vyloženě špatnej, některý scény byly napínavý dost nicméně tohle bych nechtěl zažít..

Rambo: Poslední krev (2019)

povedený rozloučení s Rambem.. rozjezd pomalejší, ale pak už brutální jatka v režii veterána Johna Ramba.. Stallone je prostě legenda, chválim taky hudbu..

Nabarvené ptáče (2019)

Nabarvené ptáče je typ filmu, kterej zas rozdělí lidi na dvě skupiny.. jedný skupině se bude film líbit a u druhý skupiny se film setká s totálním nepochopením a když jsem četl a sledoval tu mediální masáž kolem tohohle filmu tak jsem rád, že patřim do tý první skupiny.. jsem rád, že je ten film schválně natočenej jako černobílej, mělo to fakt svoje kouzlo.. bravo pane Marhoule!

Úhoři mají nabito (2019) odpad!

Kde někdo bere tu drzost tohle vůbec cpát do kin?!..já na tom naštěstí v kině nebyl, ale i tak mě popadnul vztek!.. tentokrát to bohužel nezachránili ani bratři Hádkové, nic horšího z Česka jsem zas dlouhou dobu neviděl..

Kokpit (2012)

Ano je to opravdu taková švédská Tootsie ikdyž u mě je nejlepší převleková komedie jednoznačně Táta v sukni.. ne že by byl Kokpit špatnej film, ale při sledování jsem si uvědomil, že jsem těch převlekovejch komedií už viděl dost a tim pádem už to tak nepobaví, ale i tak je to na Švédsko dobrá komedie..

Plán útěku 2 (2018) odpad!

Tak tohle je snad jedna z nejhorších dvojek co jsem kdy viděl.. oproti dobrej jedničce mi dvojka přišla jako kdybych ztratil 93minut života.. budu potřebovat ještě pár dní abych se z toho vzpamatoval

Slunovrat (2019)

Těžko se komentuje tenhle film.. na jednu stranu jsem asi čekal něco trošku jinýho a na druhou stranu je Slunovrat rozhodně totálně originální film ikdyž nechápu tak dlouhou stopáž.. slušnej bizár, slušný psycho, ale na muj vkus tam bylo moc hluchých míst..

Trapped (2016)

Už dlouho mě žádnej survival nevtáhnul do děje tak moc jako právě Trapped.. možná, že se Shaurya občas choval nelogicky, ale to se dá pochopit vzhledem k situaci ve který byl.. tohle musí bejt noční můra pro všechny lidi co bydlí v těch nejvyšších patrech, fakt jsem mu fandil a bavilo mě sledovat jeho pokusy a způsoby..

Dětská hra (2019)

Napřed připomenu, že na Dětskej hře (1988) jsem vyrůstal a Chucky je prostě srdcovka nicméně tohle mě mile překvapilo.. kdo mě zná tak ví že nejsem zrovna fanoušek moderních technologií, ale tady mi to zrovna sedlo.. Chucky řádil s pomocí moderních technologií jako smyslů zbavenej, dobrý gore, dobrá hudba.. tohle strejda HorrFi může

Kořist (2019)

Kdo má rád subžánr animal attack a survivaly tak asi bude jakž takž spokojenej, protože napínavý to určitě bylo, ale najdou se v tomhle subžánru i lepší kousky ikdyž je to zase první film tohohle druhu kterej se odehrává přímo ve sklepě rodinnýho domu což je o to zajímavější.. jediný co mi asi vadilo byly ty rodinný dialogy kterejch tam podle mě bylo zbytečně moc..