Otčím (1987)

Řekl bych, že zdaleka ne vždycky musí bejt původní verze lepší než remake a myslim že zrovna tohle je ten případ.. chvílema jsem se i docela nudil a to by se u původních verzí nemělo stávat, ale jinak dobrej film a napětí tam bylo dost..

Falešní poldové (2014)

Skvělá komedie od který jsem dostal přesně to co jsem dostat chtěl.. tématika/myšlenka kde se někdo vydává za někoho jinýho mě asi nikdy nepřestane bavit a podle mýho názoru tady byla znázorněná dost dobře.. některý scénky byly opravdu hodně vtipný, ale přesto se z toho dalo vytěžit trochu víc..

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Neznam moc lidí který by tuhle komedii neviděli nebo o ní aspon neslyšeli.. Roba Schneidera mam rád a tohle je jeho vůbec jedna z nejlepších rolí.. u týhle komedie se prostě nejde nezasmát, ale chápu, že to nemusí sednout každýmu..

Purpurový vrch (2015)

Vůbec to nebylo špatný ale z kina jsem odcházel mírně zklamanej.. po vizuální stránce je to opravdu paráda, ale ničeho co by bylo nějak originální jsem si tam nevšimnul.. několik slušnejch lekaček by se tam našlo, ale o nějakým strachu nemůže bejt ani řeč.. váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdičkama, ale jsou to spíš lepší 3*

Strašáci (1971)

Přiznam se, že od tohohle vychvalovanýho filmu jsem čekal trochu víc ale je to přece jenom LEGENDA.. necelou první půlku filmu se nic moc nedělo, ale potom se to už pořádně rozjelo a posledních cca 30minut opravdu stálo za to a atmosféera byla tak hustá, že by se dala krájet !

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Ta myšlenka že člověk místo stárnutí mládne mi přijde perfektní.. neni to nejlepší film Davida Finchera ale i tak by se vešel mezi 20 nejlepších filmů co jsem kdy viděl a celej film mě donutil přemejšlet o životě a předevšim první třetina filmu byla skvělá..

Jako štvaná zvěř (1975)

Na tenhle film jsem byl dlouho zvědavej a řekl bych že to hodnocení si zaslouží.. syrová atmosféra, pochmurný podzimní počasí, boj o život ve francouzských lesích, pořádná dávka napětí ale jinak nic vyjímečnýho v rámci rape and revenge..

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Trapnej a nudnej film kterej nemá absolutně hlavnu ani patu a skáče se tam z jednoho do druhýho.. 1* za scénu s Jaromírem Dulavou která nebyla zas až tak špatná..

Sinister 2 (2015)

Samozřejmně že to bylo horší než první díl, ale lhal bych, kdybych řekl, že mě to nebavilo.. Sinister 2 má rozhodně co nabídnout a neni toho málo.. lekaček tam bylo dost a jedna byla celkem brutální, atmosféra celkem dobrá.. já na to šel do kina s tim, že nečekam žádnej ,,zázrak" a jsem celkem spokojenej.. hodnocení 1* a míň je zcela mimo mísu..

Mandragora (1997)

zajímavej a dost syrovej film na český poměry.. nic podobnýho jsem v českým filmu ještě neviděl ale znova bych už se na to nejspíš nekouknul.. podle mýho názoru bylo ve filmu dost hluchých míst a celkový zpracování mohlo bejt lepší..