Děti (2008)

The Children jsou po Eden lake to nejlepší co jsem zatim z Velký Británie viděl.. takovej masakr a tak mrazivou atmosféru jsem fakt nečekal.. děti naženou svým způsobem větší strach než kdejakej psychopatickej zabiják.. opravdu dobrej horor..

Hospoda (1996) (seriál)

Z tohohle seriálu je cítít taková ta pohoda 90. let kdy ještě nebyl facebook, iphony, smartphony a podobný věci.. já vim pokrok nezastavíš ale je tu vidět malej rozdíl jak se lidi mezi sebou bavili dřív a jak se baví teď a ikdyž alkohol moc nemusim u Hospody se vždycky zasměju a nechápu vůbec to hodnocení.. zvlášť kachna a Babula tu sází jednu hlášku za druhou..

Neutečeš (2014)

Velice zajímavej snímek ale radši jsem se na něj nijak zvlášť netěšil abych pak nebyl zklamanej.. nejvíc se mi líbila hudba ale jinak to určitě špatný nebylo.. námět filmu je docela originální ale nic co by mě nějak extra nadchlo tam nebylo nicméně i tak jsem rád že jsem film viděl.. lepší 3*

Vysvobození (1972)

Při sledování tohohle filmu jsem si uvědomil že kolikrát by se dalo říct: ,,OLD BUT GOLD" .. super thriller co se odehrává v krásný přírodě.. ze začátku se toho moc nedělo ale pak přišlo to správný napětí který neurazí ani vzhledem k tomu že je to film z roku 1972..

Přichází Satan! (1976)

Tak kvalitních hororů jako je The Omen je opravdu málo.. je asi zbytečný se nějak rozepisovat je to prostě horor s děsivou muzikou, děsivou atmosférou a s děsivýma hercema.. vážně nevim co bych vytknul

Kalvárie (2004)

Kalvárie patří určitě k tomu lepšímu co se v rámci explotation hororů natočilo.. atmosféra francouzskýho venkova je mrazivá a depresivní a pan Bartel je pěkně vyšinutej parchant ale přesto chápu že tenhle film nemusí sednout každýmu..

Backcountry (2014)

Na film jako je Backcountry jsem čekal dlouho (nebo spíš doufal že se takovej film natočí).. sympatickej mladej pár v drsný přírodě bojuje o život a útok medvěda na stan byl fakt syrovej..

Postal (2007) odpad!

Určitě jedna z největších hovadin co jsem kdy viděl.. měl jsem problém to vůbec dokoukat ale nakonec jsem to dokoukal a jak tak koukam na zdejší hodnocení tak zdaleka nejsem sám komu se to nelíbilo..

Našrot (2013)

nudná komedie s předvídatelným dějem která nepřináší absolutně nic novýho.. marně jsem čekal na nějakou fakt vtipnou nebo originální scénu ale bohužel jsem se nedočkal..

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Pro mě je tohle legendární seriál.. nikdy nezapomenu na tu úvodní znělku která mi jako malýmu klukovi nahánela hrůzu.. na tenhle seriál mam opravdu hodně krásných vzpomínek..