Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Trapnej a nudnej film kterej nemá absolutně hlavnu ani patu a skáče se tam z jednoho do druhýho.. 1* za scénu s Jaromírem Dulavou která nebyla zas až tak špatná..

Sinister 2 (2015)

Samozřejmně že to bylo horší než první díl, ale lhal bych, kdybych řekl, že mě to nebavilo.. Sinister 2 má rozhodně co nabídnout a neni toho málo.. lekaček tam bylo dost a jedna byla celkem brutální, atmosféra celkem dobrá.. já na to šel do kina s tim, že nečekam žádnej ,,zázrak" a jsem celkem spokojenej.. hodnocení 1* a míň je zcela mimo mísu..

Mandragora (1997)

zajímavej a dost syrovej film na český poměry.. nic podobnýho jsem v českým filmu ještě neviděl ale znova bych už se na to nejspíš nekouknul.. podle mýho názoru bylo ve filmu dost hluchých míst a celkový zpracování mohlo bejt lepší..

Dobrodružství Poseidonu (1972)

Myslim že tenhle film zaujme i dneska vzhledem k tomu v jakým roce byl natočenej.. neni zdaleka tak dobrej jako Titanic ale nemůžu říct že jsem se u něj nudil.. klasika katastrofickejch filmů která mě opravdu bavila..

Ted Bundy (2002)

Jednoduše řečeno zatim nejhorší film o sériovým vrahovi kterej jsem viděl.. bylo to takový zvlaštní a nudný..

Méďa 2 (2015)

Super svěží moderní komedie která naplnila moje očekávání a bavil jsem se královsky ale přesto uznávam že tenhle humor nesedne každýmu.. některý scény se fakt povedly.. moc často se nestává aby byl druhej díl lepší než první ale v tomhle případě si myslim že se to stalo..

Špinavej Joe (2001)

Jednou za čas si tuhle komedii rád pustim.. příběh Joea Špíny je šílenej a vždycky se u toho zasměju ale jinak to samozřejmě neni nic převratnýho..

Jurský svět (2015)

Jurskej park se mi taky hodně líbil ale řekl bych že od roku 1993 se toho změnilo hodně co se týče moderních technologií ve filmech.. mělo to opravdu svižný tempo, bylo tam plno akce a dobrodružství a u pár scén jsem solidně leknul.. po skoro 3letech jsem vyrazil do kina a nelituju toho..

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Psát že na originál z roku 1994 to nemá je asi úplně zbytečný ale vidět ty dva po 20letech byl docela příjemnej zážitek.. ten Carreyeho účes podle kastrolu je nezapomenutelnej a pořád hoši vymejšlí ty samý hovadiny a já se docela zasmál..

Deranged (1974)

Tahle stará,syrová a mrazivá šílenost mě šokovala.. Roberts Bloosom zahrál svoji roli špičkově, myslim že takhle vypadá skutečnej psychopat nebo dokonce ,,omyl přírody" a protože je to inspirovaný skutečnou událostí tak opravdu nemam slov..