Polednice (2016)

Byl bych rád, kdyby mi někdo vysvětlil co na týhlě slátanině byl horor.. já bych řekl, že s hororem to nemá prakticky nic společnýho, ale co se taky dá čekat od Čechů nicméně nechápu účel filmu.. půlku stopáže se tu chodí z bodu A do bodu B a nic moc závratnýho se neděje, ale přece jenom snaha se cení.. ještě, že se toho Erben nedožil..

The Pack (2015)

Australani mě tentokrát trošku víc zklamali a film mě moc nedokázal vtáhnout do děje, ale i tak jsem rád, že sem to viděl.. v týhle době musíme bejt rádi za každej ucházející ,,animal attack"..

Deadpool (2016)

Taky začnu tim, že nejsem fanoušek filmů podle komixu a filmů od Marvelu, ale Deadpool mi neskutečně sednul.. nenašel jsem tam jedinou chybu.. super hlášky, super dialogy, super scénář, super kamera, super hereckej výkon Ryana Reynoldse a předevšim komediální stránka se fakt povedla ikdyž každej nemusí mít rád tenhle druh/typ humoru.. ne že bych zase z filmu skákal radostí do vzduchu, ale tenhle film si podle mě těch 5 hvězdiček zaslouží..

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Leonardo Dicaprio i Tom Hardy předvedli opravdu fantastickej hereckej výkon, o tom neni pochyb.. Revenant je jednim z nejlepších survivalů co jsem kdy v životě viděl, ale co mi vadilo byla možná zbytečně dlouhá stopáž a chvílema opravdu pomalý tempo nicméně scéna s medvědem a koňským spacákem byla brutální.. příroda dokáže bejt někdy opravdu drsná.. je to něco mezi 4 a 5 hvězdama

Oko (2008)

Originál jsem neviděl a v nejbližší době se na něj nechystam, ale jít na tuhle verzi do kina tak bych asi tvůrcům vylil chilli omáčku do Oka.. občas nějaká lekačka ale jinak průměr..

Na návštěvě (2015)

Řekl bych, že tady to bylo skoro naopak.. horor od kterýho jsem toho moc nečekal mě mile překvapil.. brutální byla tahle návštěva.. po delší době jsem se u hororu trochu bál a fungovaly u mě skoro všechny lekačky.. staříci se chovali natolik divně, že bych si od nich radši nedal ani hamburgera a noční scény s babkou byly originální a zajímavý a konec taky stál za to..

Les sebevrahů (2016)

Tentokrát začnu komentář něčim trošku jiným a to je totální nevychovanost puberťaček co seděly v kině vedle mě.. správně by tyhle holky neměly na horory vůbec chodit do kina protože jejich nesmyslný poznámky normálního člověka vůbec nezajímaj a co se týče filmu tak jsem byl opravdu zklamanej protože ve filmu nefungovalo skoro nic.. trošku jsem se leknul jenom jednou což je fakt málo za ty prachy a celkově byl film průměrněj a bylo to tam fakt spousta nevyužitýho potenciálu ale jinak je to koukatelnej průměr..

Sauna (2008)

Sauna sedne málokomu to je bez debat, ale už jenom kuli tomu drsnýmu prostředí to stojí za to se na ní kouknout.. koukatelnej průměr kterej neurazí ani nenadchne :)

Vánoční prázdniny (1989)

Popravdě nevim teď moc co napsat.. je to jedna z nejlepších komediíí co jsem kdy viděl.. ta verze s lepším dabingem nemá chybu :)neumim si už představit Vánoce bez tohohle filmu :)

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Nejsem fanoušek hororovejch komedií ale Krampus mě fakt mile překvapil.. vtipná a originální byla hned úvodní scéna která přesně vystihuje dnešní komerční dobu a celej film byl zpracovanej dobře.. dvě typický americký rodinky co se vzájemně nemůžou vystát se sešli u vánočního stolu a začaly naschvály a byla to super jízda.. typický americký tlustý dítě, typickej americkej buran s bouchačkou atd.. a hororová stránka filmu byla taky dobrá, Krampuse bych nechtěl potkat ;)