Houbičky (2007)

Nejlíp to asi vystihnul uživatel pornogrind.. já jenom doplnim, že nejvíc mě na tom zaujala krásná irská příroda, ale jinak je to zvláštní typ filmu kde partička mladejch američanů pobíhá po lese sem a tam.. hvězdičku navíc dávam za mluvící krávu - to bylo aspoň originální..

Tři moulové (2012)

K tomuhle filmu je nutný přistupovat jako k recesi.. je to totální oddechovka.. takhle jsem se už leta u komedie nezasmál..

Zhasni a zemřeš (2016)

Upřímně nechápu, proč má tohle tak vysoký hodnocení.. byl jsem na to dost zvědavej, ale už ve třičtvrtě filmu jsem si uvědomil, že určitě nebudu odcházet spokojenej.. špatnej horor to určitě neni, ale nechalo mě to naprosto chladným.. většina lekaček na mě nefungovala a o nějakým dobrým příběhu bych taky nemluvil a atmosféra mi přišla tuctová a to by se u hororů, který jdou do kin nemělo stávat..

Bite (2015)

To je tak, když má film dobrej potenciál, ale jinak toho ve filmu moc nefunguje.. krásná, ale nesympatická hlavní hrdinka, tuctová atmosféra, tuctovej scénář a ani práce maskérů se mi moc nelíbila.. nemůžu se ubránit srovnání s Mouchou.. Moucha je proti tomuhle učiněnej masterpiece.. velký zklamání..

V zajetí démonů 2 (2016)

Před vstupem do sálu bych nevěřil jak budu odcházet spokojenej.. Jo je to pořád to samý, ale hlavně že to funguje.. několik infarktových lekaček, postupně budovaná atmosféra, pochmurnej Londým s deštivým počasím.. James Wan je nejlepším haunted house režisérem posledních 10ti let, jednim filmem překonal všechno.. paráda

Zmizení (2013)

Jeden z nejlepších, ne-li nejlepší thriller poslední doby.. takhle by to mělo vypadat.. všechno tu klape tak jak má a Gyllenhaal i Jackman předvedli dokonalej hereckej koncert.. boj správnýho milující otce o dceřin život je tu zachycenej tak depresivně a realisticky, že jsem chvílema opravdu napětím málem nedejchal..

The Invitation (2015)

Možná ještě nejsem natolik velkej znalec, abych mohl posoudit skutečnou kvalitu tohohle filmu, ale nelíbilo se mi tu skoro nic.. nepřijde mi nic napínavýho a zajímavýho na tom, když parta podivínů vede podivný dialogy a skoro celej film se nic neděje.. už nějakej čas jsem se u filmu takhle nenudil, ale ten konec to trošku zachránil.. nemělo to jak já s oblibou říkam hlavu ani patu..

The Boy (2016)

The Boy přesně splnil moje očekávání.. žádná hororová extra třída to přece jenom neni, ale je to zatim to lepší co šlo letos do kin.. stokrát omletej strašidelnej barák a přece jenom trochu jinej.. nápad s Brahmsem mi přišel opravdu originální a prostředí anglickýho venkova dost děsivý samo o sobě.. tyhle filmy o podivnejch rodinkách přímo miluju a Lauren Cohan je fakt prvotřídní kráska..

Děda je lotr (2016)

Když se nadrženej veterán a jeho vnuk vydaj na cestu nemůže to dopadnout jinak než pořádnou porcí hlášek a srandy.. moderně pojatá komedie která sází předevšim na hereckej výkon Roberta De Nira.. je ovšem jasný, že předevšim ,,starším" uživatelům nesedne..

Bratři z donucení (2008)

Suvereně nejlepší komedie s Willem Ferrellem co jsem zatim viděl.. přesne tenhle typ komedií miluju.. dva flakáči kterým už dávno neni 20let dělaj totální kraviny..tahle komedie mi neskutečně sedla a po delší době jsem se od srdce zasmál, ale samozřejmně tady na čsfd se vždycky najdou nějaký intelektuálové, který jí napálí třeba i 1*..