Gangster Ka (2015)

Spolu s filmem Kobry a Užovky je Gangster Ka po delší době dobrej českej film na kterej se dalo v pohodě koukat a nestyděl jsem se za českou filmařinu.. dobře zrežírovanej film s excelentním výkonem Hynka Čermáka i ostatních herců.. filmy podle skutečný údalosti se točí těžko protože natočit film o jednom z největších zločinců v historii ČR neni žádná sranda a česká kinematografie má přece jenom ještě co nabídnout :)

Základní instinkt (1992)

Typickej thriller 90. let kde si tvůrci nemohli dovolit udělat moc chyb.. výborná Sharon Stone i Michael Douglas, ale na plnej počet to neni.. dobrej scénář, dobrá kamera, dobrý dialogy ale nebyla to filmařina ze který bych se počural radostí..

Kluk od vedle (2015)

Může mi tady nějakej chytrák vysvětlit proč jenom 50% ?! ale kašlat na to.. kterej zajíček by nechtěl prožít románek s tak krásnou MILFKOU jako je Jennifer Lopez?? jedině mimozemšťan nebo homosexuál.. nic převratnýho to neni, ale náš záporáček o ní nechtěl přijít za žádnou cenu.. zajímavej snímek :)

Creed (2015)

Film Creed je plnej klišé.. klasická pohádka o neznámým boxerovi kterej dostane šanci na titul a ujme se ho výbornej trenér a spolu pak vedou dojemný a pravdivý dialogy o životě a boxu, ale přesto jsem se docela bavil.. slabší 4*

Už zase skáču přes kaluže (1970)

Takhle dobře řemeslně zvládnutej českej film se opravdu moc často nevidí a já myslim, že ve svým žánru je to nepřekonaný.. snad každej přál tomu klučinovi, aby se zase uzdravil a mohl chodit.. silnej a dojemnej snímek..

Čarodějnice (2015)

To dlouhý čekání se vážne vyplatilo.. The Witch je určitě svým způsobem jednim z nejzajímavějších hororů za poslední roky a nemusí to bejt vždycky o gore.. ta divočina, hudba a chování mezi členy vlastní rodiny nahání strach, ale je jasný, že ten náboženskej podtext se nemusí líbit každýmu, ale to je právě dobře, že The Witch nejede podle stokrát použitý šablony.. běhal mi fakt mráz po zádech..

Volný pád (1993)

Ten moment kdy už toho má člověk plný zuby určitě zažil aspoň jednou každej z nás a já se vůbec nedivim člověku, kterýmu ruply nervy v tropickým vedru uprostřed betonový džungle a ten americkej systém tomu taky určitě moc nepomohl.. Volný pád je výborně zrežírovanej film s naprosto úctihodným hereckým výkonem Michaela Douglase.. takhle má vypadat stará poctivá filmařina :)

Žena v černém (1989) (TV film)

Stará poctivá old school duchařina, kterou tolik miluju.. všechny ty kostelíky, močály, pochmurný prostředí anglickýho venkova a hřbitov dělaj výbornou atmosféru a jedna lekačka ta byla neskutečná..

Polednice (2016)

Byl bych rád, kdyby mi někdo vysvětlil co na týhlě slátanině byl horor.. já bych řekl, že s hororem to nemá prakticky nic společnýho, ale co se taky dá čekat od Čechů nicméně nechápu účel filmu.. půlku stopáže se tu chodí z bodu A do bodu B a nic moc závratnýho se neděje, ale přece jenom snaha se cení.. ještě, že se toho Erben nedožil..

The Pack (2015)

Australani mě tentokrát trošku víc zklamali a film mě moc nedokázal vtáhnout do děje, ale i tak jsem rád, že sem to viděl.. v týhle době musíme bejt rádi za každej ucházející ,,animal attack"..