Prokletý klaun (2014)

Na Clowna jsem byl hodně zvědavej ale jsem docela zklamanej.. začátek byl super ale pak už to byl bohužel jenom tuctovej horor kde bylo hodně hluchých/prázdných míst.. scéna u malýho šikanisty doma byla super ale celkově bohužel zklamání..

Grizzly zabiják (2015)

Muj první horor s tématikou nasranýho grizzlyho co chce sežrat všechny co mu přijdou do cesty dopadl docela dobře.. co se Grizzlymu rozhodně nedá upřít jsou záběry na krásnou alijašskou přírodu.. jinak co se týče děje to musí brát člověk s rezervou.. Billy Bob Thornton v roli zkušenýho lovce mi byl sympatickej a celkově se mi film líbil a konec byl super..

Vendeta (2011)

Ondřej Vetchý je výbornej herec a zahraje skvěle jakoukoliv roli ale film jako celek mi přišel takovej ,,chaotickej" a nudnej nicméně na to že je to českej thriller to nebylo nejhorší.. snaha se cení.. 60%

Kick-Ass (2010)

Nikdy jsem nebyl moc velkej fanoušek komiksů ale tenhle film se mi docela líbil.. když člověk vnímá spíš tu komediální stránku než tu akční tak je to v pohodě nicméně tenhle typ filmu nikdy nebude mým šálkem kávy..

Godzilla (1998)

Klasika mýho dětství na kterou je dobrý si občas zavzpomínat.. dneska už to žádnej velkej filmovej zážitek neni ale pořád to jsou poctivý 3*..

Na doraz (2010)

Originální komedie o tom jak náhoda svedla dohromady dva odlišný chlapy a Galifianakis se snad pro roli otravnejch ignorantů narodil :)tohle je komedie přesně pro mě :)

Babadook (2014)

Rozhodně nadprůměrnej film.. zajímavej horor/thriller kde se ze začátku nic moc neděje ale pak začne opravdový psycho a ten malej fracek byl fakt na zabití.. k Babadooku jsem přišel náhodou ale byl jsem spokojenej..

Očista: Anarchie (2014)

Komentář k tomuhle filmu jsem si nechal až na Silvestra ikdyž to stejně nikoho nebude moc zajímat.. Málokdy se stane že je 2ka lepší než 1čka ale v tomhle případě myslim že se to stalo.. Očista Anarchie je zajímavá směsice hororu, thrilleru a akčního filmu s opravdu sympatickým hlavním hrdinou a dobrým scénařem.. jediný co mi trochu vadilo byla ,,průměrná" brutalita.. myšlenka že na jednu noc v roce budou všechny zločiny legální je perfektní.. 75%

Chraň nás od zlého (2014)

Nadprůměrnej krimi thriller s hororovými prvky.. k tomuhle filmu jsem přišel úplnou náhodou a byl jsem překvapenej ale nic převratnýho to určitě neni.. atmosféra byla super..

You're Next (2011)

Tohle byl fakt masakr !.. je to horor se svižným tempem kde se zbytečně nic neprotahuje a zhruba od čtvrtky filmu začnou jatka.. nadprůměrná brutalita, dobrá kamera a celkově se mi film líbil..