Past (2010)

Uz me tak dlouho film nezklamal. Prehodnocuji sve hodnoceni. Ta 1 hvezda je za obsazeni (DeNiro,Norton,Jovovich,Conroy). Ano priznam,zlakalo mne obsazeni. O to vic jsem byl zklaman. Film nudo a vcelku,, no nudo..

Nedotknutelní (2011)

Vynikajici, vtipny i smutný, ale v prvni rade lidsky. Vzajemne doplnovani se ustredni dvojice je perfektni. No jo, frantici umi.95%

Zkažená mládež (2007)

Brutalne syrove, ale pro mne zavadejici k tomu, jqci jsou to dneska parchanti. Mam doma predskolaka, a pri predstave, ze se neco bude nedej boze dit i u nas, se mi jezi chlupy. To jsem odbocil, ale kazdopadne film se mi libil a opravdu se nebojim plneho hodnoceni. A ta severska atmosfera taky dela hodne (viz. napriklad HON). Jsem spokojen - 90%

Život Davida Galea (2003)

Jeden z mych nej filmu. Nevim dim na mne zapusobil tak moc,ale proste neodolam, a vzdy se k nemu rad vracim a na konci se neskutecne dojmu. Kevin Spacey a Kate Winslet jsou jako vzdy uzasni, i kdyz by chtel Kevin Spacey cely film ukradnout pro sebe, tak se mu to tak docela nepodarilo a to z duvodu,ze Laura Linney zahrala Constance zcela bravurne. Kdyby bylo na me, tak ma Oscara. Skvely film, skvele vykony, skvely zaver.. Alan Parker byl vzdy provokater...90%

Carrie (2013)

VYNIKAJICI. TESIL JSEM SE, ALE NIC MOC NEOCEKAVAL, ALE BYL JSEM SPOKOJEN. PRECE JEN ALE NA PLNEJ POCET TOMU NECO CHYBI. ALE JULIANNE MOORE JE BOZSKA..

Boogeyman 2 (2007)

Tak jsem zhledl film Boogeyman 2, a nutno podotknout,ze to je ma prvni navsteva. Docela mne to prekvapilo. Cekal jsem nehorazny video shit,ale byl jsem (a musim rict,ze mile) prekvapen,az na zaverecnou pointu. Je to ted v kazdem druhem filmu. Mohli scenariste vymyslet neco lepsiho. No co uz. Aspon byla fajn atmosfera, nektere herecke vykony nebyli toporne, a potesila me i smrtici vynalezavost. Nevim,nevim,ale mozna se podivam i na prvni a treti pokracovani strasaka...

Pekelná jízda (2008) odpad!

Neskutecna debilovina,ktera me desne nudila. Film nemuze byt jen o vyvinutych devkach a par znamych jmenech! Michael Madsen je muj oblibenec,ale tady to moc nevytrhl. .

Sněhurka a lovec (2012)

Kristen Stewart hraje poměrně slušně,ale kdo mě svým výkonem uchvatil,je Charlize Theron. Její ztvárnění zlé Ravenny,je podle mne dokonalé. Více takových rolí pro Charlize. Jinak souhlasím s POMem, první třetina je výborná,ale po hodině to pro mě osobně sklouzává do pohádkové kýčovitosti,jedná se o scény v lese víl a bílý jelen,ale pak to opět hraje na takovou temnější notu jako na začátku. Film se určitě neztratí. Byl jsem příjemně překvapen a kupodivu mně to neuspávalo. Přidávám 1* specialně za obsazení Charlize a její výkon. . . 7/10

Železná lady (2011)

Reziserka filmu "MAMMA MIA" Phylidda Loyd ze sebe bohuzel vic nedostane. Skoda promarneneho nametu. 3* jen za uzasnou Meryl Streep,ktera by snad utahla i brakovy film od Lloyda Simandla.

Kmotr II (1974)

Kvalitni a vynikajici film,po vsech strankach!! Nemam co dodat! Al Pacino je skvostny, a Robert DeNiro mu skvele nahrava.