V zajetí démonů (2013)

Vynikajici. Po dlouhe dobe horor, ktery me dokazal vydesit a slusne odvedl praci s atmosferou - 95%. A ta Vera Farmiga je cim dal lepsi. Mam jeji praci v merku uz dlouho a stoji za to.. Za mne spokojenost a pro me horor roku 2013

Piraňa 3DD (2012)

Neskutecna omrdanina. Ze nedavam odpad! je jen zasluhou pana Hajzlhoffa, ktery je videt neztraci ke stari smysl pro humor, a je videt, ze si umi udelat srandu i sam ze sebe. Ale z tech srackovitych filmovych vod, kde se jiz leta drzi, mu to na vysluni nepomuze.. Takze za nej a za kratkou stopaz - 10%..

Karetní hráč (2004)

Rozhodne ma Dario Argento lepsi filmy. Toto je vcelku nezazivne!! Dario, Dario, ty kluku usata, potahat te za ne, abys tocil jak to umis...

Zrůda (2003)

Charlize Theron je dokonaly chameleon. Dle meho nazoru absolutne zaslouzeny Oscar. Vynikajici film, emotivne u nej vzdy brecim jak maly fakan. Presto po letech od shlednuti, neco tomu chybi na plnej pocet. Takze za me 80%..

Argo (2012)

Jednim slovem - VYNIKAJICI !! Ben Affleck mne vice prekvapuje.. Jsem spokojen, a na konci jsem skoro nedychal, i kdyz je tam plno klise..95%

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

2* za pavouka z figurin a camea McDowella,Carrie-Anne Moss, Deborah Karu Unger a Radhu Mitchell. Ale to nestaci.. Atmosfera prvniho dilu nikde a je to takove cele prvolanove.. 30%

Gravitace (2013)

Vynikajici, excelentni !! Premyslim co filmu vytknout,ale nemam co. Ta neskutecna bezmoc a atmosfera, proste super!! Naprosto mne dostal, precizni filmarina,ktera nema obdoby. A od ted uz budu o Sandre Bullock rikat jen to dobre, a to,ze je to skvela herecka ! (Kdyz chce samozrejme, a tady to dokazala). Vrele doporucuji. Potesujici survival sci-fi thriller...100%

Prostě úžasná (1994)

Takova mila oddechovka,ktera neurazi, a mne osobne dokonce vzdy potesi, i kdyz takovy druh filmu nemusim. Ed Harris v poho jako vzdy a Melanie Griffith jeste jakstaks k pokoukani,nepusobi jeste plasticky. Ach Tony, co to ted mas doma..70%

Eurythmics: Peacetour (2000) (koncert)

NO na skupine Eurythmics a celkove na Annie Lennox celkove ujizdim. Stale dokola sjizdim jejich cd. Tento koncert je uplne nejlepsi,totalne ho miluju, a je zapamatovani hodny. Poustel bych ho povinne kazdemu,aby vsichni vedeli co je to zpev !! Muzu se na nej koukat denne, a to beze srandy... Annie je uzasna, a ten dar co ma v krku od Boha je nezapomenutelne. Je videt ze zpivavala ve sboru... Perfektni 100%...

Císařův pekař - Pekařův císař (1951)

Nejoblibenejsi cesky film,aspon pro mne! Tohle muzu sledovat kdykoli,kdekoli. Pan Werich byl nekdo. Plus Gollova,Cerny,Stepanek,Filipovsky. A v rezii Martin Fric. Co vic si muzem prat..100%