Srbský film (2010) odpad!

Nevím, ale jako tento film je pro mne nehodnotitelný, ale když se nad tím zamyslím, tak mi nezbyde nic jiného než dát odpad, protože jsem poměrně znechucen z celkového dojmu z filmu. Ano, je to jen o emocích. A já se nepovažuji za socipatického úchyla. 0%

Dovolená za trest (2014)

Mám rád Sandlera i Barrymore, ale toto mě docela zklamalo. Pravda, i když na začátku to tak vůbec nevypadalo a dokonce mě to dost nudilo, tak se to potom posunulo někam i k té vtipné rovině a vcelku se to dalo. Ale podotýkám, čekal jsem to mnohem lepší a zábavnější.. 60%

Zloba - Královna černé magie (2014)

Možná velice neobjektivně hodnotím za plný počet, ale já byl naprosto spokojen. Na MALEFICENT jsem se těšil, co jsem o něm slyšel a za sebe můžu říct, že mě to dostatečně uspokojilo, Angelina skvělá, ale co je hlavní, že z filmu byl hotový i můj šestiletý syn a o tom to přece je... :D

Volání (2014)

Tak jak jsem byl v očekávání po shlédnutí traileru, který byl pomalu zajímavější než celý film, o to víc jsem zklamán. Tuctová detektivka, nezáživný padouch a velikán Donald Sutherland se opět objeví jen tak, aby se neřeklo. Ale tímto film nezatracuji. Dvě a půl si to zaslouží, a když tu ty půlky nejsou, tak bohužel zaokrouhlit nahoru nemůžu, bohužel. Těšil jsem se hlavně kvůli Susan Sarandon, kterou mám moc rád, ale tady nemohla chudina díky scénáři ukázat více, i když hrála jako vždy moc dobře. ..... Po druhém shlédnutí v klidu musím filmu zvednout hodnocení ze dvou na tři hvězdy.. Zas tak špatný to nebylo.. Já taky napoprvé více zaspal, než díval... 55% 18.5.2015

Requiem za sen (2000)

Tak asi ostuda, ale až po 14 letech od natočení jsem se podíval, a jsem z toho nahouby... !!! Vynikající film, luxusní herecké výkony, hlavně Ellen Burstyn!! (já věděl od Vymítače ďábla, že je dost dobrá :) ) Opravdu mi po skončení filmu nebylo extra po těle, cítil jsem se sklíčeně jako blázen... Jestli můj syn bude na něčem závislý, tak ho na místě zabiju!

Bony a klid 2 (2014)

No tak jako zázrak to není, ale myslím si, že že na jedno podívání si to ty 3hv. zaslouží. Možná jsem to nadhodnotil, ale jako odpad mi to nepřijde. Už z důvodu, že všichni zdejší jsou odvaření z Bony a Klid (1987) a zrovna mne to jako zázrak nepřišlo. Takže dle mého není hned za to odsoudit film do odpadu a Olmera posílat do pekel... P.S. Souhlasím ale s tím, že Prachaře vyměnit a Kratochvílovou taky. Oba mi dojem kazili. Co si budem říkat, Prachař talentu nepobral a Kratochvílová už vůbec nee. Tohle byl Víťo velký přehmat.

Klub poslední naděje (2013)

Myslel jsem si, že film Dallas Buyers Club, pojede více na city, ale nestalo se tak, a jsem za to rád, protože to ještě více umocnilo můj pocit z filmu a z hereckých výkonů, hlavně Matthew McConaughey a totální chameleon Jared Leto. Že je Matthew výborný herec, to vím, ale bohužel nedostává takové herecké příležitosti, aby to dokázal, a Jared Leto, to je dobrý zpěvák s vynikajícím hereckým nadáním, jak jsem vypozoroval hlavně u tohoto snímku. Akademie prokázala, že když se soustředí, tak umí ohodnitit Oscarem ty správné herce!! 95%

You're Next (2011)

Vynikající home invasion, s velice cool hlavní hrdinkou a dostatek krve, jsem spokojen. zatím to nej z žánru home invasion, co jsem viděl!! 90%

Kristy (2014)

Tak, možná jsem "Kristy" nadhodnotil, ale po podívání se cítím na to, abych dal 4 *. Home invasion mám rád, a tady jsem se párkrát i slušně vylekal, pro mě rozhodně dobře zvolené prostředí školního campusu. I když trochu mi tam děsně vadilo to nekončící se zjevovaní záporáků v opravdu rychlém sledu, na místech,kam by nemohli v žádném případě stihnout dojít. Sympatická hlavní hrdinka, neokoukaná, což je dobře, akorát k nepoznání je jako hlavní bitch Ashley Green, vypadá to, jako by spadla hubou do kovošrotu a její mrtvolně bílá pleť, to mě moc neoslovilo. I přes to všechno jsem se u filmu bavil, a to je v rámci hororu pro mě důležité. 75%

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Zas taková sračka, jak jsem čekal to nebyla. Ale jako ani žádná hitparáda. 2 hvězdičky jen za to, že mám Bolka rád a za Judr. Ulricha (Miroslav Donutil) a jeho krátký, byť pro mne trapný a vcelku zbytečný výstup. Jednou a dost!! A Bolka je mi vcelku líto, i kvůli takhle nepovedenému filmu. Docela to vystihla ivishka. 35%