Celebrity Deathmatch (1998) (seriál)

Dost zajímavá zábava :) Bohužel jsem komentáře ne vždycky úplně pochytil... Mimochodem u mě vede epizoda, kde si dávali na hubu Přátelé :) (7/10)

Mutant X (2001) (seriál) odpad!

Ne, tomuhle seriálu nedám šanci. Pro mně naprostý odpad, trapnost čiší z každé scény, z každé postavy, z každé věty ve scénáři. (0/10)

Sezame, otevři se (1969) (pořad)

Ano, pořad pro nejmenší nemusí bejt nutně naprosto dementní. (8/10)

Jack Black: Spider-Man (2002) (TV film)

Nářez. Když jsem to viděl poprvý, tak jsem měl jen pusu otevřenou dokořán. No a Sarah Michelle Gellar a znělka z původního kresleného seriálu se Spider-manem mě ještě víc dodělala :) Jen tak dál ! (8/10)

Jak ukrást Sinatru (2003)

Ale jo. Naštěstí tuto nevtipnou černou komedii zachraňuje David Arquette a hlavně William H. Macy, kvůli kterému tento film i dokoukáte. (6/10)

28 dní poté (2002)

Nemůžu si pomoct. Miluju zombie tématiku, když není omezená jen na utíkání a zabíjení zombíků (viz Resident Evil). Naopak v tomto filmu je toto téma využito na 100%. Kde by většina špatných zombie filmů už dávno skončila, tak 28 dní poté pokračuje dál a dál a je to napínavé, zajímavé, nečekané. Závěrem bych rád doporučil vynikající komiksovou řadu Walking Dead (bohužel u nás nevyšla a asi jen tak nevyjde), která je na stejné vlně jako film. EDIT: (o několik let později) Tak komiks už u nás vycházet začat (český název Živí mrtví), takže milovníci zombie tématiky neváhejte ani vteřinu (10/10)

Maléry pana účetního (1980)

Já z téhle komedie vždycky úplně nemůžu :) Paolo Villaggio je tak neuvěřitelně vtipnej loser a v češtině je skvěle dabovanej ;) (8/10)

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Je to spíš průměr, po shlédnutí pár dílů už u mnoha příběhů hned poznáte jejich pointu, ale přesto některé z nich mají poměrně slušnou atmosféru... a navíc Frakes a jeho hlášky jsou skvělé :) (7/10)