Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Knihy jsem vůbec nečet a přesto (nebo možná právě proto) se mi film velmi líbil. Skvělé výtvarné zpracování, dobří herci a i to, že je film víceméně rozdělen na samostatné epizodky, mi bylo sympatické a vůbec mi nevadilo. Rozhodně jednou svým dětem tenhle film pustím :) (8/10)

Santa je úchyl! (2003)

Pořádně drsná černá komedie. Billy Bob Thornton srší charismatem a ten malej špunt je... neuvěřitelnej. Jeden z nejlepších vánočních filmů vůbec :) (8/10)

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Nejlepší diskuzní pořad na českých televizích. Co dodat? Snad jen, že se řadím k těm, co nemusí předělávky písní od Davida Krause a jeho skupiny. (9/10)

Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

aaaaaaaa...... ty ženský jsou tak uvřeštěný ! Jen při vzpomínce na ně mě bolí hlava. Au. (0/10)

Džuon (2000)

Velmi atmosférický a strašidelný horor z japonské dílny. Přes trochu pomalé tempo dokáže diváka držet v neustálém napětí a strachu. A že z některých scén můžete mít dost nahnáno. (8/10)

V.I.P. (1998) (seriál)

Za kozy :) (1/10)

Co horšího se může stát? (2001)

Nene, tohle nezachrání ani Danny DeVito. Lawrence se při každé příležitosti všelijak nezábavně pitvoří a šaškuje a příběh je nezajímavý, neoriginální a předvídatelný. (4/10)

The Rutles (1978) (TV film)

Úžasně vtipné, Idle se maximálně vytáh. Přidávám jednu hvězdičku za skvělé písničky přesně ve stylu Beatles :) (9/10)

Joey (2004) (seriál)

Řekl bych, že scénáristi opravdu makaj, aby byl seriál vtipný a humorem podobný Přátelům - a musím říct, že se jim to poměrně daří. Prostě zábavný a vtipný sitcom nejen pro fanoušky Přátel. (7/10)